Wykonanie opinii o wartości nieruchomości lub służebności w formie operatów szacunkowych dla potrzeb związanych z gospodarowaniem zasobem nieruchomości Gminy Miasta Toruń i Skarbu Państwa.
Gmina Miasta Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00257582
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-25 08:46
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8790001014
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biegłych
Wykonawcy
8 przyznanych
Wycena Nieruchomości – Michał Stelmaszak Rzeczoznawca MajątkowyToruń, PL
42 000 PLNLESZEK SIEMIĄTKOWSKIFranciszkowo 10, Skępe, PL
16 935 PLNJolanta Wiak Biuro Wycen Nieruchomości i RzeczoznawstwaToruń, PL
48 000 PLNROBERT RÓLKABydgoszcz, PL
18 000 PLNJolanta Wiak Biuro Wycen Nieruchomości i RzeczoznawstwaToruń, PL
18 000 PLNLESZEK SIEMIĄTKOWSKIFranciszkowo 10, Skępe, PL
41 230 PLNJOLANTA WIAKToruń, PL
15 000 PLNTOMASZ GAWRONBydgoszcz, PL
36 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.