Utworzenie integracyjnego placu zabaw w miejscowości Budowo Gmina Dębnica Kaszubska

Gmina Dębnica Kaszubska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00257753
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00257753/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-25 09:36
Lokalizacja
Dębnica Kaszubska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a8a3e8d-ba87-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
8392192397
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty rozbiórkoweUsuwanie wierzchniej warstwy glebyRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty na placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

IGA SIWAKTrzebielino, PL · lot 0
597 503,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00257753 z dnia 2024-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie integracyjnego placu zabaw w miejscowości Budowo Gmina Dębnica Kaszubska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębnica Kaszubska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979803

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ks. Antoniego Kani

1.5.2.) Miejscowość: Dębnica Kaszubska

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-248

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 690 820 341

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@debnicakaszubska.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://debnicakaszubska.eu/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6a8a3e8d-ba87-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie integracyjnego placu zabaw w miejscowości Budowo Gmina Dębnica Kaszubska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a8a3e8d-ba87-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00257753

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052003/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa placu zabaw w Budowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00061545

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.1.2024.JD

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 555038,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa integracyjnego placu zabaw w miejscowości Budowo, na działce nr 90, obręb Budowo, Gmina Dębnica Kaszubska.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) roboty ziemne,
2) wykonanie bezpiecznej nawierzchni,
3) wykonanie dojścia do placu zabaw,
4) montaż elementów małej architektury,
5) montaż urządzeń i sprzętów – elementy placu zabaw,
6) wykonanie nasadzeń.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w projekcie zagospodarowania terenu, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz pomocniczo w przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 10 do SWZ.
4. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt 2.8.2 Procedury realizacji programu „Dostępna przestrzeń publiczna” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
5. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia dokumentacji budowy.
6. Wykonawca zobowiązany jest, na swój koszt, sporządzić dokumentację powykonawczą, w tym geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w dwóch egzemplarzach.
7. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych stanowiących przedmiot niniejszego zamówienia wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego lub jednostkowego stosowania w budownictwie, objętych certyfikatem w zakresie tzw. znaku bezpieczeństwa, wskazującego na zgodność z Polską Normą, aprobatą techniczną i właściwymi przepisami technicznymi zgodnie z art. 10 ustawy z 07 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (tekst jednolity Dz.U. z 2023 r. poz. 682 ze zm.).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45113000-2 - Roboty na placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 597503,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 880000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 597503,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SIGMAPLAY Iga Siwak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369667221

7.3.3) Ulica: Starkowo 24

7.3.4) Miejscowość: Trzebielino

7.3.5) Kod pocztowy: 77-235

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 597503,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2024-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane