Budowa strefy zamgławiaczy w Parku w ramach zad. Bezpieczna droga do szkoły, czyli budowa chodnika przy ul. Riedla oraz strefa chłodzących kurtyn wodnych w Parku im. Witkacego - SBO 2024 r.
Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00257916
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00257916/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-25 10:27
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77dc668c-dae6-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 8391005507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00257916 z dnia 2024-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strefy zamgławiaczy w Parku w ramach zad. Bezpieczna droga do szkoły, czyli budowa chodnika przy ul. Riedla oraz strefa chłodzących kurtyn wodnych w Parku im. Witkacego - SBO 2024 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 221221715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Artura Grottgera 13
1.5.2.) Miejscowość: Słupsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 59 841 00 91
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zimslupsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zimslupsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zimslupsk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strefy zamgławiaczy w Parku w ramach zad. Bezpieczna droga do szkoły, czyli budowa chodnika przy ul. Riedla oraz strefa chłodzących kurtyn wodnych w Parku im. Witkacego - SBO 2024 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77dc668c-dae6-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00257916
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049054/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Budowa strefy kurtyn wodnych realizowana w ramach zadania pn. Bezpieczna droga do szkoły,czyli budowa chodnika przy ulicy Riedla oraz strefa chłodzących kurtyn wodnych w Parku im. Witkacego - SBO 2024
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00232880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.6.2023.ZP7
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu - budowie strefy zamgławiaczy w Parku im. Witkacego przy ul. 11 – Listopada w Słupsku w za-kresie określonym w dokumentacji projektowej i w przedmiarze.
2. W ramach realizacji zadania na zagospodarowanym terenie należy m.in.:
a) wykonać przyłącze wody oraz przyłącze energetyczne,
b) wykonać utwardzenie terenu z kostki betonowej,
c) dostarczyć i zamontować elementy zamgławiaczy,
d) dostarczyć i zamontować tablice informacyjną.
1) Zasilanie elektryczne należy wykonać według następujących warunków:
a) do istniejącej szafy zasilającej food-tracki doprowadzić przewód 4x4 mm2 w rurze osłonowej typu AROT o średnicy 50 mm,
b) przewód wprowadzić do zabezpieczenia zalicznikowego rozdzielnicy,
c) w istniejącej rozdzielnicy włączyć się do instalacji zalicznikowej i zamontować zabezpieczenie różnicowo-prądowe oraz zabezpieczenie C4A.
2) Zestaw montowanych zamgławiaczy powinien zawierać m.in.:
a) wandaloodporne zamgławiacze (kolor z wzornika RAL 7035) o wysokości ok. 2,38 m–każdy wyposażony w 9 dysz, zamgławiacze wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304 (profil 160x80x3) malowanej proszkowo; stopa zamgławiacza: 230x230x10 mm – 7 szt.,
b) prefabrykowane betonowe fundamenty o wymiarach 30x30x80cm z kompletem bezpiecznych mocowań,
c) centralę sterującą IP65 – sterowanie tygodniowe i przekaźniki czasowe – praca na żądanie i in-terwałowa,
d) szafkę SKRF400/600/1 z płyta montażową ze stali AISI 304 dla centrali sterującej,
e) pompę średniociśnieniową podnoszącą ciśnienie wody do 9 bar,
f) filtr wstępny 10’’ z wkładem 10 µm,
g) płytę montażową dla filtra i pompy ze stali AISI 304,
h) studnię SKR1/7,
i) zestaw przewodu sterującego (7 kompletów),
j) średniociśnieniowy zestaw przyłączeniowy (7 kompletów).
3. Przedmiot Umowy został szczegółowo opisany zgodnie z art. 103 Ustawy za pomocą Opisu Przedmiotu Zamówienia, dokumentacji projektowej, STWiORB oraz przedmiaru robót, które stanowią załączniki do Umowy. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisanymi w dokumentacji projektowej za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Pzp.
4. Realizacja robót budowlanych, w zakresie objętym dokumentacją oparta jest na obowiązującej Decyzji pozwolenia na budowę nr 17/2023 z dn. 14.02.2023 r.
5. W przypadku rozbieżności między STWiORB, a dokumentacją projektową, dokumentem nadrzędnym jest dokumentacja projektowa.
6. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu Umowy wyłącznie z materiałów i urządzeń fabrycznie nowych, dopuszczonych do obrotu i powszechnego lub jednostkowego stosowania w budownictwie, objętych certyfikatem w zakresie tzw. znaku bezpieczeństwa, wskazującego na zgodność z Polską Normą, aprobatą techniczną i właściwymi przepisami technicznymi zgodnie z art. 10 ustawy z 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane.
7. Jeżeli dokumentacja projektowa lub specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych wskazywałyby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę - Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, jakościowe i funkcjonalne jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego.
(cd.dot. równoważności w SWZ)
8. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia rękojmi za wady na wykonany przedmiot zamówienia w zakresie realizacji na okres 60 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego.
9. Zamawiający wymaga od Wykonawcy udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia, odpowiednio na okres nie krótszy niż 24 miesięcy, licząc od dnia odbioru końcowego. Okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny ofert o wadze punktowej 40 i będzie oceniany zgodnie z zasadami wskazanymi w SWZ.
10. Wykonawca w ramach niniejszego zamówienia zobowiązany będzie do utrzymania porządku na terenie budowy, a po zakończeniu robót do usunięcia wszelkich urządzeń tymczasowego zaplecza oraz pozostawienia całego terenu budowy i robót czystego i nadającego się do użytkowania.
11. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca na czas realizacji zamówienia zapewnił kadrę techniczną z kwalifikacjami/uprawnieniami odpowiednimi do wykonania wszystkich elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia.
12.Zamawiający wymaga, aby flota wykorzystywana przez Wykonawcę do realizacji Zamówienia zawierała co najmniej 10% pojazdów napędzanych energią elektryczną lub gazem ziemnym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wszystkie oferty podlegały odrzuceniuSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |