Remont Kościoła Rzymsko –Katolickiego pw. Św. Bartłomieja w Nowej Wsi Legnickiej
KLASZTOR ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00258270
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00258270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-25 11:56
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15904f47-9f21-11ee-948d-82b0c04ef850
- Identyfikator
- 6912153854
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00258270 z dnia 2024-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Kościoła Rzymsko –Katolickiego pw. Św. Bartłomieja w Nowej Wsi Legnickiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KLASZTOR ZAKONU BRACI MNIEJSZYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040012970
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tulipanowa 1a
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@legnickiepole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.legnickiepole.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-15904f47-9f21-11ee-948d-82b0c04ef8501.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Klasztor Barci Mniejszych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Kościoła Rzymsko –Katolickiego pw. Św. Bartłomieja w Nowej Wsi Legnickiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15904f47-9f21-11ee-948d-82b0c04ef850
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00580216
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZBM.271.1.2023.R.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Inwestycja dotyczy przebudowy kościoła pw. Św. Bartłomieja w Nowej Wsi Legnickiej. Kościół wzniesiony na przełomie XIV i XV w., przebudowany w XVIII w. Jest to budowla orientowana, jednonawowa, oskarpowana, murowana z kamienia i cegły, tynkowana, założona na rzucie prostokątnym z wydzielonym aneksem południowym, na przedłużeniu aneksu zakrystia. Przy ścianie frontowej asymetrycznie czworoboczna wieża, a przy fasadzie południowej kruchta. Dach dwuspadowy, wnętrze nakryte okna w wykroju odcinkowym i prostokątnym. W ramach inwestycji projektuje się naprawę więźby dachowej, kotwienie ścian, wykonanie wzmocnień fundamentów, przeszycie rys w ścianach, naprawa tynków, naprawa stropów wieży, impregnację konstrukcji drewnianych środkami ochronnymi, a także wymianę systemu rynien i rur spustowych oraz remont muru cmentarno- kościelnego. Na wykonanie inwestycji, Inwestor posiada pozwolenia Dolnośląskiego Konserwatora Zabytków oraz pozwolenie na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212360-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów sakralnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1059000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1975302,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1059000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RYSZARD SZUSZKIEWICZ "RMS"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021858666
7.3.3) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 12
7.3.4) Miejscowość: Chojnów
7.3.5) Kod pocztowy: 59-225
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1059000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-04-30| 2024-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |