Budowa zadaszenia na dworcu autobusowym w Lesku - etap II
Gmina Lesko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00258334
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00258334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-25 12:16
- Lokalizacja
- Lesko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e629faeb-cf09-11ee-875e-a22221c84ba7
- Identyfikator
- 6881245092
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00258334 z dnia 2024-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zadaszenia na dworcu autobusowym w Lesku - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lesko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Lesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.drozdowska@lesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lesko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e629faeb-cf09-11ee-875e-a22221c84ba71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zadaszenia na dworcu autobusowym w Lesku - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e629faeb-cf09-11ee-875e-a22221c84ba7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00101956/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa zadaszenia na dworcu autobusowym w Lesku wraz z infrastrukturą towarzyszącą Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221880
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIK.271.1.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Budowa zadaszenia na dworcu autobusowym w Lesku – etap II”.
Zadanie będzie polegało na wybudowaniu zadaszenia nad stanowiskami postojowymi dla autobusów dworca autobusowego w Lesku, oraz wykonanie instalacji elektrycznej i oświetleniowej peronów.
Teren inwestycji znajduje się na działce o nr ewid. 1322/87 w Lesku, stanowiącej własność Gminy Lesko. Istniejące drogi wewnętrzne gminne umożliwiają dojazd do drogi publicznej krajowej. Istniejące dotychczas zadaszenie zostało zdemontowane i usunięte, teren jest przygotowany do prowadzenia dalszych inwestycji.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę elementów konstrukcji betonowych zbrojonych, pozostałych po usuniętym zadaszeniu
b) rozebranie płyt chodnikowych, betonowych oraz podbudowy
c) wykonanie robót ziemnych pod betonowanie stóp fundamentowych żelbetowych, zbrojonych
d) izolacje przeciwwilgociowe powłokowe
e) dostawa, przygotowanie, montaż konstrukcji elementów stalowych
f) wykonanie pokrycia zadaszenia, obróbek blacharskich, montaż rynien
g) wykonanie podbitki zadaszenia
h) wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem opraw liniowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262310-7 - Zbrojenie
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 579445,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 829425,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 579445,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane "Orlef" Jerzy Orlef
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6880041097
7.3.3) Ulica: ul. Piłsudskiego 52 G
7.3.4) Miejscowość: Lesko
7.3.5) Kod pocztowy: 38-600
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 579445,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |