Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Brzozówek- Etap II

GMINA IŁÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00258558
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00258558/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-25 13:10
Lokalizacja
Iłów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1e8c063a-b9bb-11ee-9897-f6855eb846c0
Identyfikator
8371692427
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnejRoboty w zakresie uzdatniania wodyRoboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne w budynkach

Wykonawcy

1 przyznane

'BUD-AN' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKalisz, PL · lot 0
2 670 483,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00258558 z dnia 2024-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Brzozówek- Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IŁÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 2

1.5.2.) Miejscowość: Iłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 242675080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ilow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ilow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1e8c063a-b9bb-11ee-9897-f6855eb846c0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Brzozówek- Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e8c063a-b9bb-11ee-9897-f6855eb846c0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00258558

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053704/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Brzozówek – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00064582

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2024.

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1879726,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Postępowanie dotyczy realizacji przedsięwzięcia obejmującego etap 2 budowy, rozbudowy i przebudowę Stacji Uzdatniania Wody we wsi Brzozówek, gm. Iłów, pow. sochaczewskim, woj. mazowieckim.
1.2. Realizacja inwestycji to drugi etap wykonanych prac związanych z modernizacją Stacji Uzdatniania Wody.
1.3. Zakres prac będzie obejmował modernizację budynku Stacji Uzdatniania Wody:
a) wykonanie fundamentów pod nowe urządzenia, ułożenie płytek na posadzce oraz na ścianach w hali technologicznej, WC oraz chlorowni, wymiana okien i drzwi, montaż nowych przyborów sanitarnych, wykonanie ogrzewania, wentylacji, elektryki);
b) kompletna wymiana układu technologicznego uzdatniania wody wraz z automatyką i sterowaniem systemu uzdatniania wody na bazie istniejących ujęć wody (studnie S1, S2, S3, S4 oraz S2a) wraz z instalacją dezynfekcji wody;
c) kompletna wymiana orurowania oraz armatury w budynku Stacji Uzdatniania Wody; montaż agregatu prądotwórczego;
d) wymiana rurociągów od istniejących ujęć do budynku stacji uzdatniania wody; utwardzenie podjazdu kostką brukową oraz utwardzenie drogi wewnętrznej; modernizacja dachu. Głównym celem modernizacji Stacji Uzdatniania Wody jest zapewnienie bezawaryjnej pracy, zapewnienie
założonej efektywności uzdatniania wody oraz optymalizacja kosztów eksploatacji SUW dla mieszkańców głównie Brzozowa gdzie na tym terenie funkcjonowało zlikwidowane Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej. Dzięki realizacji inwestycji i wprowadzeniu nowej technologii woda spełni najwyższe standardy jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej i zostanie zabezpieczona ciągłość dostawy wody.
1.3.Robotę budowlaną należy wykonać zgodnie z projektem budowlanym, projektem zagospodarowania terenu, projektem architektoniczno-budowalnym, STWOiRB oraz przedmiarami dla etapu 2 , które stanowią załączniki nr 9-14 do SWZ uwzględniając etap 1 realizacji ujęty w dokumentacji projektowej.
1.4. Na podstawie udostępnionych przedmiarów Zamawiający będzie wymagał najpóźniej w dniu poprzedzającym podpisanie umowy przekazania kosztorysów ofertowych.
1.5. Zmawiający załącza do przedmiotowego postępowania dokumenty w postaci wyjaśnień treści SWZ wraz z pytaniami, które wpływały od potencjalnych oferentów do terminu składania ofert w unieważnionym postępowaniu nr. Ref. ZP.271.13.2023., które dotyczyło
przedmiotowej roboty budowlanej. – załącznik nr 15

4.5.3.) Główny kod CPV: 45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3166020,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2670483,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-AN Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301998050

7.3.3) Ulica: ul. Piekarska 5/4

7.3.4) Miejscowość: Kalisz

7.3.5) Kod pocztowy: 62-800

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2670483,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane