OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ
MIASTO BIELSK PODLASKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00258809
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-25 14:04
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5432066155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
3 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI KOMUNALNYCH 'INKOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
59 040 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI KOMUNALNYCH 'INKOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
59 040 PLNARCHITEKCI I BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
131 610 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.