Zakup samochodu elektrycznego wraz z punktem ładowania w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty”

Gmina Kęty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00168321
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00168321/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-31 07:59
Lokalizacja
Kęty, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c9a4a83-af4f-42c6-b138-d0661b8482b4
Identyfikator
5492202969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczneŁadowarkiPojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00168321 z dnia 2025-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu elektrycznego wraz z punktem ładowania w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Kęty

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/844-76-00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkety

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/201180/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup samochodu elektrycznego wraz z punktem ładowania w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c9a4a83-af4f-42c6-b138-d0661b8482b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168321

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043636/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu elektrycznego w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty” dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00153871

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 166310,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego samochodu elektrycznego wraz z zakupem i instalacją punktu ładowania w ramach projektu „Wzmocnienie potencjału straży miejskiej w Gminie Kęty” dofinansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 2: Fundusze europejskie dla środowiska, Działanie 2.5: Wdrażanie Programu ochrony powietrza, Typ projektu A: Zapewnienie wyposażenia sprzętowego straży gminnych/ międzygminnych w zakresie przeprowadzanych kontroli przestrzegania przepisów ochrony środowiska

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144900-7 - Pojazdy elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31158000-8 - Ładowarki

34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wprzedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty
2025-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy