Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Obryte
GMINA OBRYTE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00259041
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00259041/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-25 15:00
- Lokalizacja
- Obryte, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-daff476a-d496-11ee-8305-7e4937eb936d
- Identyfikator
- 5681546196
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00259041 z dnia 2024-03-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Obryte
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OBRYTE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Obryte 185
1.5.2.) Miejscowość: Obryte
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-215
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 297411004
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugobryte@obryte.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.obryte.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://obryte.ezamawiajacy.pl/pn/obryte/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Obryte2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daff476a-d496-11ee-8305-7e4937eb936d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00259041
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071148/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Obryte
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00219608
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.ZP.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja do pn.: Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Obryte.
2. Zadanie dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacjach projektowych i przedmiarze robót stanowiących załączniki nr 11 i 12 do SWZ.
4. W ramach modernizacji infrastruktury drogowej należy wykonać:
1) Przebudowę drogi gminnej w miejscowości Bartodzieje, a mianowicie:
a) Roboty przygotowawcze oraz geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
b) Roboty ziemne,
c) Odwodnienie – remont przepustów,
d) Podbudowa,
e) Nawierzchnia,
f) Oznakowanie,
g) Roboty wykończeniowe.
2) Przebudowę drogi gminnej Nr340202W miejscowości Sokołowo Włościańskie, a mianowicie:
a) Roboty przygotowawcze oraz geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
b) Roboty ziemne,
c) Wymiana przepustu,
d) Podbudowa,
e) Nawierzchnia,
f) Oznakowanie,
g) Roboty wykończeniowe.
3) Przebudowę drogi gminnej Nr340221W na miejscowości Ciółkowo Małe, a mianowicie:
a) Roboty przygotowawcze oraz geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza,
b) Roboty ziemne,
c) Podbudowa i nawierzchnia
d) Zjazdy,
e) Oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu,
f) Roboty wykończeniowe.
5. Szczegółowy opis zamówienia stanowią dokumentacje techniczne dołączone do SWZ stanowiące Załącznik nr 11. Przed złożeniem oferty należy dokonać weryfikacji załączonego przedmiaru co do zgodności z rzeczywistym zakresem prac wymaganych do realizacji inwestycji. Zamawiający wymaga od Wykonawcy zapoznania się z całością dokumentacji. Zamieszczony przedmiar należy traktować pomocniczo. W ofercie i przedłożonym kosztorysie ofertowym ująć należy wszystkie roboty i materiały konieczne do realizacji inwestycji, nawet jeśli nie zostały wykazane wprost a są konieczne do realizacji inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3130832,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3965015,98 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3130832,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Infrastruktura BUD-59 Spółka z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213765278
7.3.3) Ulica: Zygmunta Modzelewskiego 35/42
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-679
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3130832,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |