Nadbudowa istniejącego budynku szkoły w Zieluniu

Miasto i Gmina Lubowidz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00259324
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00259324/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-26 08:12
Lokalizacja
Lubowidz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74bf6464-c4ec-11ee-a84d-d63fc4d19e65
Identyfikator
5110263855
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskieWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

IZABELA DWORZNICKAMława, PL · lot 0
464 940 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00259324 z dnia 2024-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Nadbudowa istniejącego budynku szkoły w Zieluniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Lubowidz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zielona 10

1.5.2.) Miejscowość: Lubowidz

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-304

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 23 683 48 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugl@uglubowidz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.uglubowidz.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-74bf6464-c4ec-11ee-a84d-d63fc4d19e65

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nadbudowa istniejącego budynku szkoły w Zieluniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74bf6464-c4ec-11ee-a84d-d63fc4d19e65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00259324

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010387/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Nadbudowa istniejącego budynku szkoły w Zieluniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00096651

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest nadbudowa istniejącego budynku szkoły w miejscowości Zieluń ul. Szkolna 7, 09-304 Lubowidz gm. Lubowidz, dz. nr ew. 96/3.


Zakres inwestycji obejmuje prace przygotowawcze i rozbiórkowe istniejącego pokrycia i więźby dachowej oraz wykonanie konstrukcji dachowej wraz z jej przekryciem, nadmurowanie ponad dach kominów wentylacyjnych, przedłużenie istniejących kominów wentylacyjnych za pomocą rur i zakończenie ich kominkami wentylacyjnymi ze zintegrowanym kołnierzem ponad projektowanym dachem, przedłużenie wywiewek kanalizacji sanitarnej oraz ocieplenie stropu nad piętrem. Ponad to zakres projektu obejmuje roboty towarzyszące, takie jak udrożnienie istniejących kominów, demontaż istniejących warstw ocieplenia stropodachu, wykonanie obróbek blacharskich, odwodnienia w postaci rynien i rur spustowych, demontaż i ponowny montaż instalacji odgromowej oraz demontaż czapek kominów i montaż osprzętu dachowego.

Charakterystyczne parametry budynku.
Powierzchnia poddasza nieużytkowego: 444,4 m2
Wysokość budynku 10,82 m
Kubatura 848,83 m3

Powierzchnia dachu wykosi około 610 m2.

Uwaga na budynku szkoły zamontowany jest maszt do przesyłu sygnału Internetu. Przed podpisaniem umowy maszt na budynku zostanie zdemontowany przez właściciela masztu. W trakcie robót właściciel masztu zamontuje go z powrotem. Do obowiązków wykonawcy dachu będzie należało wykonanie obróbek i uszczelnień konstrukcji. Maszt zostanie zamontowany w terminie ustalonym z wykonawcą nadbudowy w porozumieniu z inwestorem lub po zakończeniu wykonywania robót. Montaż masztu nastąpi na koszt i ryzyko jego właściciela.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacje projektowe, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 464940,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 875996,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 464940,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REDIREM Izabela Dworznicka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 147110482

7.3.3) Ulica: ul. Ligi Obrony Kraju 33

7.3.4) Miejscowość: Mława

7.3.5) Kod pocztowy: 06-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie pokrycia dachu - podwykonawca nie jest znany

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 464940,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane