„Przebudowa drogi w miejscowości Nowy Harsz- obręb Harsz – etap II”

Gmina Pozezdrze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00259449
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00259449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-26 09:00
Lokalizacja
Pozezdrze, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c507bd15-c01c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1
Identyfikator
8451982831
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPRUSZKÓW, PL · lot 0
1 544 837,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00259449 z dnia 2024-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi w miejscowości Nowy Harsz- obręb Harsz – etap II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pozezdrze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671283

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 1 Maja 1A

1.5.2.) Miejscowość: Pozezdrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-610

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 87 555 92 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@pozezdrze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pozezdrze.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c507bd15-c01c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi w miejscowości Nowy Harsz- obręb Harsz – etap II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c507bd15-c01c-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00259449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00001531/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi w miejscowości Nowy Harsz - obręb Harsz - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00082929

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP.271.2.3.2024.AJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1258932,19

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi znajdującej się w m. Nowy Harsz gmina Pozezdrze położonej na działkach o nr ewid. dz. 298/3, 297, 301, 163 na odcinku o długości 996 m.
2. W zakres do wykonania prac budowlanych wchodzą:
a) pomiarowe i przygotowawcze w tym odhumusowanie,
b) wycinka krzewów,
c) wykopy i nasypy związane z poszerzeniem jezdni, wykonaniem nawierzchni drogi oraz odwodnienia,
d) przebudowę jezdni na nawierzchnię bitumiczną dostosowaną do przenoszenia obciążenia ruchem kategorii KR2,
e) przebudowę nawierzchni zjazdów na przyległe do drogi działki na nawierzchnię z betonowej kostki brukowej w terenie zabudowanym, na nawierzchnię bitumiczną poza terenem zabudowanym,
f) regulacja wysokościowa istniejących zjazdów – 2 szt.
g) regulacja wysokościowa krawężnika kamiennego – 40 m długości,
h) wykonanie chodnika/peronu dla pieszych z betonowej kostki brukowej,
i) zakup wraz z montażem wiaty przystankowej zgodnie z dokumentacją projektową,
j) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
k) wykonanie odwodnienia drogi - drenu francuskiego, ścieków przykrawędziowych i skarpowych,
l) inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
4. Wykonawca w kalkulacji ceny za wykonanie przedmiotu zmówienia zobowiązany jest uwzględnić koszty związane z wykonaniem tablicy informacyjnej dotyczącej realizacji projektu finansowanego z Programu Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych- PGR .
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiar robót – stanowiący załącznik nr 7 do swz.
6. Załączony do swz przedmiar robót nie jest obowiązujący i stanowi jedynie materiał pomocniczy dla wykonawcy, który w celu opracowania oferty winien opracować własny przedmiar robót opierając się na dokumentacji projektowej. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają zobrazować skalę roboty budowlanej i pomóc wykonawcy w oszacowaniu kosztów inwestycji. W razie nieobjęcia przedmiarem wszystkich robót określonych w projekcie budowlanym oraz SWZ, przedmiot zamówienia wyznacza projekt wykonawczy. Dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót oraz przedmiary robót obejmują całość zadania inwestycyjnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1544837,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1724970,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1544837,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928

7.3.3) Ulica: Parzniewska 10

7.3.4) Miejscowość: Pruszków

7.3.5) Kod pocztowy: 05-800

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wszystkie roboty oprócz robót związanych z wykonaniem nawierzchni z mieszanek mineralno- bitumicznych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1544837,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane