„Remont dróg powiatowych nr 4410W i nr 4413W w miejscowościach Wola Mystkowska, Nowe Kozłowo i Stare Kozłowo”.
POWIAT WYSZKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00260072
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00260072/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-26 11:46
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8a03213b-bab2-11ee-9897-f6855eb846c0
- Identyfikator
- 7621886920
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00260072 z dnia 2024-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont dróg powiatowych nr 4410W i nr 4413W
w miejscowościach Wola Mystkowska, Nowe Kozłowo i Stare Kozłowo”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WYSZKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668829
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 743 59 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat-wyszkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-wyszkowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat-wyszkowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont dróg powiatowych nr 4410W i nr 4413Ww miejscowościach Wola Mystkowska, Nowe Kozłowo i Stare Kozłowo”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a03213b-bab2-11ee-9897-f6855eb846c0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260072
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062789/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dróg powiatowych nr 4410W i nr 4413W w miejscowościach Wola Mystkowska, Nowe Kozłowo i Stare Kozłowo.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00064173
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZ.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3250029,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiot zamówienia stanowi:
„Remont dróg powiatowych nr 4410W i nr 4413W w miejscowościach Wola Mystkowska, Nowe Kozłowo i Stare Kozłowo”
którego realizację przewiduje się z dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (RFRD),dla którego Jednostką Dofinansowująca jest Rząd Rzeczypospolitej Polskiej reprezentowany przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
2) Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje remonty 2 n/w odcinków dróg w Gminie Somianka, nie stanowiące odrębnych części zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy Pzp:
Odcinek nr 1
„Remont drogi powiatowej nr 4410W na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 618 do skrzyżowania z drogą powiatową 4413W w miejscowości Wola Mystkowska”,
Remont obejmuje odcinek o długości 601,49 mb, w zakresie robót branży drogowej.
Odcinek nr 2
„Remont drogi powiatowej nr 4413W na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 4410W w miejscowości Wola Mystkowska do skrzyżowania w miejscowości Stare Kozłowo z drogą gminną biegnącą w kierunku miejscowości Wólka Somiankowska”.
Remont obejmuje odcinek o długości 3 051,66 mb, w zakresie robót branży drogowej.
Na Odcinku nr 1 przewidziano do wykonania m.in.:
frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni wraz z wywozem destruktu z frezowania w miejsce wskazane przez Inwestora;
rozebranie istniejącej podbudowy jezdni z kamienia polnego wraz z wywozem i utylizacją materiału z rozbiórki;
odcinkową wymianę krawężników wraz z ławami;
korytowanie pod nową konstrukcję podbudowy jezdni i zjazdów oraz pod pobocza;
nowe warstwy konstrukcji podbudowy jezdni z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem i kruszywa łamanego wraz z jej przywróceniem (poszerzeniem) do pierwotnej szerokości;
nowe konstrukcje podbudowy zjazdów z kruszywa łamanego;
nawierzchnię jezdni z asfaltobetonu;
nawierzchnie zjazdów z asfaltobetonu i kruszywa łamanego;
pobocza z kruszyw;
odmulenie (oczyszczenie i profilowanie) istniejących rowów przydrożnych;
oznakowanie pionowe, poziome i urządzenia BRD;
prace towarzyszące.
Na Odcinku nr 2 przewidziano do wykonania m.in.:
w pikietażu od km 0+000,00 do km 0+250,00 (pododcinek 1)
frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni wraz z wywozem destruktu z frezowania w miejsce wskazane przez Inwestora;
rozebranie istniejącej podbudowy jezdni z kamienia polnego wraz z wywozem i utylizacją materiału z rozbiórki;
odcinkową wymianę krawężników wraz z ławami;
korytowanie pod nową konstrukcję podbudowy jezdni i zjazdów oraz pod pobocza;
regulację pionową zaworów wodociągowych i wpustów ulicznych;
nowe warstwy konstrukcji podbudowy jezdni z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem i kruszywa łamanego wraz z jej przywróceniem (poszerzeniem) do pierwotnej szerokości;
nowe konstrukcje podbudowy zjazdów z kruszywa łamanego;
nawierzchnię jezdni z asfaltobetonu;
nawierzchnie zjazdów z asfaltobetonu i destruktu asfaltowego;
pobocza z kruszyw;
oznakowanie pionowe, pionowe aktywne – solarne, poziome i urządzenia BRD;
prace towarzyszące.
w pikietażu od km 0+250,00 do km 3+051,66 (pododcinek 2)
frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej jezdni i zjazdów wraz z wywozem destruktu z frezowania w miejsce wskazane przez Inwestora;
korytowanie pod zjazdy i pobocza;
regulację pionową zaworów wodociągowych;
nowe konstrukcje podbudowy zjazdów z kruszywa łamanego;
nawierzchnię jezdni z asfaltobetonu;
nawierzchnie zjazdów z asfaltobetonu, destruktu asfalt. i kruszywa łamanego;
przełożenie istniejących nawierzchni zjazdów z kostki betonowej;
pobocza z kruszyw;
oznakowanie pionowe, poziome i urządzenia BRD;
prace towarzyszące.
3) Zakres przedmiotu zamówienia dla Odcinka nr 1 i Odcinka nr 2 obejmuje:
Roboty budowlane, w tym:
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
- warstwy konstrukcyjne nawierzchni
- nawierzchnie
- roboty wykończeniowe
- oznakowanie i elementy bezpieczeństwa ruchu
Inne roboty, prace, czynności i obowiązki wynikające z projektu Umowy/Istotnych Postanowień Umowy, których koszt Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie ofertowej.
Roboty wchodzące w zakres przedmiotu zamówienia będą wykonywane na podstawie dokumentacji projektowych stanowiących załączniki do odrębnych dla każdego z odcinków zgłoszeń wykonania robót budowlanych zadań dokonanych do Starosty Powiatu Wyszkowskiego oraz zatwierdzonych projektów stałej organizacji ruchu
4) Wspólny Słownik Zamówień:
45000000 -7 Roboty budowlane
45233140 -2 Roboty drogowe
45233142- 6 Roboty w zakresie naprawy dróg
5) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego
w zakresie realizacji i odbioru określają załączniki do SWZ
a) Przedmiary robót,
b) Dokumentacja projektowa,
c) Specyfikacje techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR)
d) Istotne Postanowienia Umowy.
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
6) Gwarancja i rękojmia
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot umowy – określony jako kryterium oceny ofert (min. okres gwarancji wynosi 48 miesięcy).
7) Rodzaj wynagrodzenia za wykonany przedmiot zamówienia
kosztorysowe
8) Obowiązki Wykonawcy
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
9) Zasady realizacji przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
10) Warunki rozliczenia za wykonanie przedmiotu zamówienia
Zgodnie z postanowieniami IPU/projektu Umowy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4444444,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5013183,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4444444,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5680001394
7.3.3) Ulica: Kacice 76
7.3.4) Miejscowość: Pułtusk
7.3.5) Kod pocztowy: 06-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4444444,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |