Modernizacja istniejącego systemu przeciwpożarowego w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” poprzez zakup i wymianę centrali sygnalizacji pożaru i czujek

UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00260250
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00260250/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-03-26 12:22
Lokalizacja
Ciechocinek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea344084-cfbf-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
8910003034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Alarmy przeciwpożaroweSystemy wykrywania ogniaSystemy przeciwpożaroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ DOMAGAŁACiechocinek, PL · lot 0
184 280 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00260250 z dnia 2024-03-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja istniejącego systemu przeciwpożarowego w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” poprzez zakup i wymianę centrali sygnalizacji pożaru i czujek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UZDROWISKO CIECHOCINEK SPÓŁKA AKCYJNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910869972

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 10

1.5.2.) Miejscowość: Ciechocinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-720

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542836078

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.rzendkowska@uzdrowiskociechocinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uzdrowiskociechocinek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.platformazakupowa.pl/pn/uzdrowiskociechocinek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja istniejącego systemu przeciwpożarowego w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” poprzez zakup i wymianę centrali sygnalizacji pożaru i czujek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea344084-cfbf-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260250

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00209967

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KP 07/02/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 270000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja istniejącego systemu przeciwpożarowego w Szpitalu Uzdrowiskowym nr IV „Dom Zdrojowy” poprzez zakup i
wymianę centrali sygnalizacji pożaru i czujek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do SWZ.
Zamawiający poprawia omyłkę pisarską w części 3. Załącznika A : Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia pkt. 8 z "wybudowana" na "zmodernizowana."
Ponadto w części "Wykaz dokumentów, które zobowiązany jest dostarczyć Inwestorowi Wykonawca" Zamawiający dodaje zapis: pkt. 4 : Projekt techniczno- powykonawczy.
Zamawiający dodaje zapis do wzoru umowy: w par. 1 ust. 3 lit. m): Przedłożenie zamawiającemu projektu techniczno- powykonawczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31625000-3 - Alarmy przeciwpożarowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31625100-4 - Systemy wykrywania ognia

31625200-5 - Systemy przeciwpożarowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184280,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 511704,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 184280,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Rafał Domagała MŁOT SAT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8911377015

7.3.3) Ulica: Broniewskiego 4/1

7.3.4) Miejscowość: Ciechocinek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-720

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 184280,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2024-03-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy