Budowa Centrum Turystyki Rowerowej - etap II
Gmina Bardo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00260445
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00260445/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-26 13:06
- Lokalizacja
- Bardo, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b97d6ab3-56ce-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8871635237
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00260445 z dnia 2024-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Turystyki Rowerowej - etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bardo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek, 2
1.5.2.) Miejscowość: Bardo
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-256
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bardo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gmbardo.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bardo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Turystyki Rowerowej - etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b97d6ab3-56ce-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260445
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00402850
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj zadania pod nazwą „Budowa Centrum Rowerowej – etap II” obejmujące wykonanie prac projektowych oraz realizację robót budowlanych polegających na budowie/montażu/utworzeniu:
- Trzech powtarzalnych budynków noclegowych o minimalnej liczbie jednostek mieszkaniowych 9szt./budynek,
- Budynku gospodarczo-garażowego o powierzchni użytkowej min. 125,72m2 wraz z placem przed budynkiem,
- Parkingu dla aut osobowych (min. 22 miejsc postojowych),
- Drogi publicznej klasy lokalnej o długości ok. 111mb wraz ze ścieżką rowerową,
- Ścieżek o nawierzchni mineralnej,
- Zieleni urządzonej.
Celem inwestycji jest uzupełnienie centrum rowerowego o bazę noclegową. Zakłada się stworzenie powiązanego z centrum rowerowym zespołu budynków zawierających jednostki mieszkalne z udogodnieniami dla rowerzystów. Założenie poprzedzono parkingiem dla samochodów osobowych – służącym gościom obiektów. Budynki wpisano w istniejącą zieleń; zakłada się odtworzenie części historycznego sadu czereśniowego po południowej stronie projektowanych budynków oraz utrzymanie naturalnej zieleni w formie parku krajobrazowego w części zachodniej i północnej. W zakresie zadania jest również realizacja budynku gospodarczo-garażowego pełniącego rolę zaplecza dla inwestycji (pomieszczenia na narzędzia, pojazdy itp.).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
71500000-3 - Usługi związane z budownictwem
71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
39313000-9 - Wyposażenie hotelowe
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Pzp, który głosi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli "cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty".| 2024-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |