Wykonanie ekspertyzy stanu technicznego obiektów inżynierskich administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie z podziałem na dwa zadania
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00260501
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-26 13:18
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393279711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
2 przyznane
KRZYSZTOF TOKAREKPszów, PL
57 687 PLNKRZYSZTOF TOKAREKPszów, PL
57 687 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.