Dostawa w formie leasingu finansowego i uruchomienie kontrolera do badań symulacyjnych oraz siłownika hydraulicznego dla PŚk w ramach realizacji projektu nr FENG.01.01-IP.01-A0GF/24

Politechnika Świętokrzyska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00168461
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00168461/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-31 08:56
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-010fe4b2-9837-4d6d-819c-0782062f4bc4
Identyfikator
6570009774
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura i sprzęt sterujący

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00168461 z dnia 2025-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa w formie leasingu finansowego i uruchomienie kontrolera do badań symulacyjnych oraz siłownika hydraulicznego dla PŚk w ramach realizacji projektu nr FENG.01.01-IP.01-A0GF/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Świętokrzyska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001695

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-314

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 041-34-24-270

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@tu.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tu.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tu-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa w formie leasingu finansowego i uruchomienie kontrolera do badań symulacyjnych oraz siłownika hydraulicznego dla PŚk w ramach realizacji projektu nr FENG.01.01-IP.01-A0GF/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-010fe4b2-9837-4d6d-819c-0782062f4bc4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168461

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Prace badawczo-rozwojowe nad stworzeniem innowacyjnego ultralekkiego systemu przewożenia dzieci do lat 3 AVIONAUT SAFE o zwiększonym poziomie bezpieczeństwa oraz poprawionym komforcie podróży.” nr FENG.01.01- IP.01-A0GF/24

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00141243

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ATZ-281-19/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 403030,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu finansowego i uruchomienie kontrolera do badań symulacyjnych 1 szt. oraz dostawa siłownika hydraulicznego 1 szt. do rozbudowy posiadanego stanowiska MTS dla Politechniki Świętokrzyskiej w ramach realizacji projektu pn. „Prace badawczo-rozwojowe nad stworzeniem innowacyjnego ultralekkiego systemu przewożenia dzieci do lat 3 AVIONAUT SAFE o zwiększonym poziomie bezpieczeństwa oraz poprawionym komforcie podróży.” nr FENG.01.01-IP.01-A0GF/24.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31682210-5 - Aparatura i sprzęt sterujący

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U.2024.1320) zwanej Pzp, w związku z art. 255 pkt. 1 Pzp, Zamawiający informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na dostawę w formie leasingu finansowego i uruchomienie kontrolera do badań symulacyjnych oraz siłownika hydraulicznego do rozbudowy posiadanego stanowiska MTS dla Politechniki Świętokrzyskiej w ramach realizacji projektu pn. „Prace badawczo-rozwojowe nad stworzeniem innowacyjnego ultralekkiego systemu przewożenia dzieci do lat 3 AVIONAUT SAFE o zwiększonym poziomie bezpieczeństwa oraz poprawionym komforcie podróży.” nr FENG.01.01-IP.01-A0GF/24 zostało unieważnione.
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
2025-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy