08/2024 „Sukcesywne dostarczanie materiałów opatrunkowych”
MIEJSKIE CENTRUM MEDYCZNE IM. DR. KAROLA JONSCHERA W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00260678
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-26 13:56
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7282289592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Opatrunki
Wykonawcy
12 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
100 608,59 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
230 440,77 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
100 608,59 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
230 440,77 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
100 608,59 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
230 440,77 PLNCITONET-ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
232 363,11 PLNCITONET-ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
232 363,11 PLNKIKGEL Sp. z o.o., ul. Marii Curie-Skłodowskiej 7, 97-225 UjazdUjazd, PL
34 447,68 PLNCONVATEC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
40 010,52 PLNNEOSET PROFI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzymanów, PL
10 469,84 PLN'PAUL HARTMANN POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPabianice, PL
167 882,73 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.