Budowa parkingu przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Głownie.
Gmina Miasta Głowno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00260715
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00260715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-26 14:04
- Lokalizacja
- Głowno, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1acd4ac-bece-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 7331345529
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00260715 z dnia 2024-03-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Głownie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Głowno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057684
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młynarska 15
1.5.2.) Miejscowość: Głowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajaniak@glowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glowno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa parkingu przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Głownie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1acd4ac-bece-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00260715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045895/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa parkingu przy MP2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00076222
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 182220,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu przy Miejskim Przedszkolu Nr 2 w Głownie, zlokalizowanym przy ulicy Sikorskiego 53a. Należy wykonać nawierzchnię z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm (kostka szara i grafitowa). Dodatkowo, miejscowo należy wykonać nawierzchnię z prefabrykowanych żelbetowych płyt ażurowych podwójnie zbrojonych 100 x 75 x 12 cm. Teren parkingu należy ograniczyć krawężnikami betonowymi 15 x 30 cm na ławie betonowej z oporem oraz obrzeżami betonowymi 8 x 30 cm na ławie betonowej z oporem.
W ramach zadania należy wyregulować wysokościowo wszystkie urządzenia obce w odniesieniu do nowej nawierzchni terenu utwardzonego a zaprojektowane na zewnątrz krawężniki i obrzeża obsypać ziemią licując je z istniejącym terenem.
W zakresie zamówienia znajduje się także wycinka istniejących drzewa, kolidujących z planowaną inwestycją oraz wykonanie oznakowania pionowego i poziomego. Uzyskanie zezwolenia na wycinkę jest obowiązkiem Zamawiającego.
Łączna powierzchnia terenu utwardzonego wynosi ok. 689,30 m2
- Utwardzenie terenu z kostki brukowej betonowej szarej – ok. 369,59 m2 + 97,51 m2
- Utwardzenie terenu z kostki brukowej betonowej grafitowej – ok. 180,58 m2
- Utwardzenie terenu z prefabrykowanych żelbetowych płyt ażurowych podwójnie zbrojonych – ok. 41,62 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270190,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 322816,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 270190,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Ziemno-Buidowlanych SZOST-BUD Kamil Szost
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 77112625898
7.3.3) Ulica: Wincentego Witosa 106
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 270190,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |