Sukcesywne dostawy warzyw, jabłek, ziemniaków oraz kiszonek.
Areszt Śledczy w Grójcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00261040
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-26 15:22
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7971290197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WarzywaJabłkaZiemniakiKapusta przetworzonaWarzywa przetworzone
Wykonawcy
4 przyznane
ROBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBronisze-Ożarów Mazowiecki, PL
52 630 PLNTomasz Łykowski Gospodarstwo Rolne, Kępeczki 29, 26-900 KozieniceKozienice, PL
55 810 PLNTomasz Łykowski Gospodarstwo Rolne, Kępeczki 29, 26-900 KozieniceKozienice, PL
55 810 PLNTomasz Łykowski Gospodarstwo Rolne, Kępeczki 29, 26-900 KozieniceKozienice, PL
55 810 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.