„Wykonanie adaptacji pomieszczenia nr 01 w budynku B-7 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Łukasiewicza 7-9 celem montażu symulatora pojazdu szynowego” w trybie zaprojektuj i wybuduj.
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00262224
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00262224/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-27 12:15
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca655064-d53e-11ee-a3b5-e25d731b0da9
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00262224 z dnia 2024-03-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie adaptacji pomieszczenia nr 01 w budynku B-7 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Łukasiewicza 7-9 celem montażu symulatora pojazdu szynowego” w trybie zaprojektuj i wybuduj.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mateusz.synowka@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca655064-d53e-11ee-a3b5-e25d731b0da91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie adaptacji pomieszczenia nr 01 w budynku B-7 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Łukasiewicza 7-9 celem montażu symulatora pojazdu szynowego” w trybie zaprojektuj i wybuduj.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca655064-d53e-11ee-a3b5-e25d731b0da9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00262224
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008019/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie adaptacji pomieszczenia nr 01 w bud B7 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Łukasiewicza 7-9 celem montażu symulatora pojazdu szynowego_ w systemie zaprojektuj i wybuduj.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00227337
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-037/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Wykonanie adaptacji pomieszczenia nr 01 w budynku B-7 Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu przy ul. Łukasiewicza 7-9 celem montażu symulatora pojazdu szynowego” w trybie zaprojektuj i wybuduj.
Zakres prac obejmuje: wykonanie dokumentacji projektowej dla w/w zadania, wykonanie robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie wykonywania robót budowlanych.
Realizacja umowy następować będzie w Etapach i zakresach określonych poniżej:
a) ETAP I:
− wykonanie inwentaryzacji budowlanej w zakresie niezbędnym do wykonania prac projektowych,
− opracowanie dokumentacji projektowej wraz uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień – w wymaganym zakresie;
− wykonanie pozostałych opracowań potrzebnych w celu realizacji niniejszej umowy.
b) ETAP II:
− realizacja robót w zakresie opisanym w dokumentacji stworzonej w ramach realizacji Etapu I
niniejszej umowy;
− uzyskanie uzgodnień, certyfikatów oraz innych dokumentów koniecznych na tym etapie realizacji
umowy;
− opracowanie dokumentacji powykonawczej budowlanej;
1.1. Roboty budowlane oznaczają pełen zakres robót budowlano-montażowych wszelkich branż budownictwa, robót rozbiórkowych, robót montażowych, usług budowlanych w zakresie opisanym w programie funkcjonalno-użytkowym- stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ oraz wytycznych Zamawiającego na podstawie dokumentacji projektowej wykonanej w ramach realizacji niniejszej umowy przez Wykonawcę.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia wynosi:
- etap I - prace projektowe - do 3 miesięcy od dnia podpisania umowy
- etap II - realizacja prac na podstawie dokumentacji - do 3 miesięcy od daty podpisania bezwarunkowego odbioru Etapu I.
3. Szczegóły dotyczące terminu, jego poszczególnych etapów i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz w Specyfikacji uwarunkowań i zakresu robót budowlanych stanowiącym wraz z dokumentacją projektową Załącznik nr 3 do SWZ .
4. Wymagany przez Zamawiającego minimalny okres gwarancji na realizację przedmiotu zamówienia – min. 5 lat Szczegóły dotyczące rękojmi i gwarancji znajdują się w paragrafie 15 wzoru umowy (zał. nr 2 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45214410-7 - Roboty budowlane w zakresie politechnik
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert w dniu 20.03.2024 r. nie została złożona żadna oferta.Zachodzi więc przesłanka z art. 255 pkt 1 ustawy - Prawo zamówień publicznych:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”.
| 2024-03-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |