Dostawa wyposażenia do oddziału stacjonarnego w budynku nr 7B Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie - ZP-8/24

Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00262232
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00262232/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-03-27 12:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5623cda7-dc82-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
6762096303
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MebleSiedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich częściSprzęt gospodarstwa domowegoRóżny sprzęt i artykuły biuroweInstalowanie kuchni na wymiarInstalowanie zabudowanych mebli

Wykonawcy

1 przyznane

KRAKOWSKA FABRYKA MEBLI S.C. GRAŻYNA KOSTRZ-DUKAT, MONIKA PIEPRZYCA-PTASZNIK, RYSZARD KASZOWSKIJastrzębia, PL · lot 0
328 376,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00262232 z dnia 2024-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wyposażenia do oddziału stacjonarnego w budynku nr 7B Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie - ZP-8/24

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000298554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: dr. Józefa Babińskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-393

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@babinski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babinski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szpital_babinski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wyposażenia do oddziału stacjonarnego w budynku nr 7B Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie - ZP-8/24

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5623cda7-dc82-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00262232

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00561717/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa wyposażenia do oddziału stacjonarnego do pomieszczeń w budynku nr 7B Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00236123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-8/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego zadania polegającego na dostawie wyposażenia do oddziału stacjonarnego w budynku nr 7B Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SP ZOZ w Krakowie, w zakresie mebli (w tym mebli na wymiar), sprzętu AGD i wyposażenia dodatkowego.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie, dostawę i montaż wyposażenia, które zostało szczegółowo wskazane w Formularzu cenowym - załączniku nr 1.1 do SWZ.
2. Realizacja zamówienia nastąpi na podstawie udostępnionej Wykonawcy przez Zamawiającego dokumentacji pn.: „Opis przedmiotu zamówienia”, stanowiącej załącznik do niniejszej SWZ oraz w oparciu o niniejszą Specyfikację Warunków Zamówienia, zapisy wzoru umowy – załącznika nr 4 do SWZ, oraz zgodnie z wymaganiami i ustaleniami Wykonawcy z Zamawiającym.
3. Zamawiający przewiduje realizację zamówienia w podziale na:
1) zakres podstawowy obejmujący wykonanie, dostawę i montaż Wyposażenia określonego w kolumnie 9 Formularza cenowego (załącznik nr 1.1 do SWZ);
2) zakres objęty prawem opcji obejmujący wykonanie, dostawę i montaż Wyposażenia określonego w kolumnie 10 Formularza cenowego (załącznik nr 1.1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39110000-6 - Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

45421151-7 - Instalowanie kuchni na wymiar

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328376,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500917,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328376,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krakowska Fabryka Mebli S.C. G. Kostrz-Dukat, M. Pieprzyca-Ptasznik, R. Kaszowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751238538

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębia

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328376,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-30
2024-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy