Remont chodnika w ciągu ulicy 1 Maja i ulicy W. Hermana w Pieszycach

Gmina Pieszyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00262548
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00262548/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-27 13:28
Lokalizacja
Pieszyce, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a415ff2b-73d4-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8821006077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg pieszychPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK JAWNYDzierżoniów, PL · lot 0
145 041,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00262548 z dnia 2024-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ciągu ulicy 1 Maja i ulicy W. Hermana w Pieszycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pieszyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717846

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusz Kościuszki 2

1.5.2.) Miejscowość: Pieszyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-250

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@pieszyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pieszyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pieszyce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont chodnika w ciągu ulicy 1 Maja i ulicy W. Hermana w Pieszycach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a415ff2b-73d4-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00262548

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00003051/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont chodnika w ciągu ulicy 1 Maja i ulicy W. Hermana w Pieszycach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00462924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WGPRiIT.271.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 152375,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem chodnika w ciągu ul. 1 Maja i Hermana w Pieszycach na długości ok. 160m.
W zakres robót wchodzą m.in.:
• rozbiórka nawierzchni z asfaltu lanego wraz z wywozem (powierzchnia ok. 200m2),
• rozbiórka krawężników i obrzeży betonowych wraz z wywozem (długość ok. 160m),
• wykonanie koryta wraz z wywozem urobku (powierzchnia ok. 200m2),
• wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 o gr. 15cm i 20cm (powierzchnia ok. 263m2),
• ustawienie krawężników betonowych 15x30cm na ławie betonowej z betonu B20 z oporem (długość ok. 160m) oraz ustawienie obrzeży betonowych 8x30cm na ławie betonowej z betonu B20 z oporem (długość ok. 160m),
• wykonanie nawierzchni z kostki betonowej 20x10 cm gr. 8cm w kolorze szarym i czerwonym (powierzchnia ok. 443m2),
• wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego o średniej grubości 4cm (powierzchnia ok. 80m2),
• regulację wysokościową zaworów wodociągowych (2szt.), studzienek telekomunikacyjnych (3szt.),
• przycięcie drzew (8szt.),
• montaż ławek (2szt.), wymiana stojaka na rowery (1szt.), zagospodarowanie zieleni wzdłuż chodnika (1 kpl.).

2. Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
Uwagi ogólne:
1) Odpowiedzialność Wykonawcy z tytułu gwarancji oraz rękojmi za wady przedmiotu zamówienia zakończy się po upływie min. 36 miesięcy od dnia odbioru końcowego.
2) Na wykonawcy ciąży obowiązek uzyskania aktualnych pozwoleń, uzgodnień, warunków technicznych przyłączeń, decyzji administracyjnych i innych dokumentów, opracowań i itd., które są niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia wraz z kosztami ich uzyskania.
3) Wykonawca powinien we własnym zakresie przyjąć podstawy wyceny, tak aby zakres prac zawarty w wycenie – zapewniał wykonanie przedmiotu zamówienia w sposób określony w SWZ i załącznikach, o których mowa w pkt 5.
4) Zamawiający w postępowaniu przetargowym jako formę wynagrodzenia przyjął wynagrodzenie ryczałtowe. Uważa się, że Wykonawca dokładnie zapoznał się ze szczegółowym opisem robót, które należy wykonać i sposobem ich wykonania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 145041,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 225865,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 145041,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „BAZA” Jacek Jawny w spadku

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8820002166

7.3.3) Ulica: Nowowiejska 128,

7.3.4) Miejscowość: Dzierżoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 58-200

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 145041,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane