Sukcesywne wykonywanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku.

Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00262801
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00262801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-27 14:26
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4dd3ea98-ba8e-11ee-b7da-22bd761ba7f3
Identyfikator
2030000218
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

KOMDROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBorsukówka, PL · lot 0
309 099 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00262801 z dnia 2024-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywne wykonywanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne wykonywanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4dd3ea98-ba8e-11ee-b7da-22bd761ba7f3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00262801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042379/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.35 Sukcesywne wykonywanie robót rozbiórkowych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00063510

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.KK.26.3.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 259957,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie robót rozbiórkowych na terenie miasta Białegostoku.
Zamawiający w trakcie realizacji umowy będzie sukcesywnie zlecał poszczególne rozbiórki, których wartość będzie ustalana na podstawie obmiaru poszczególnych robót i ustalonych w ofercie wykonawcy ich cen jednostkowych.
Oszacowanie rozmiarów jednorazowego zlecenia każdorazowo odbywać się będzie przy udziale pracownika ZMK prowadzącego sprawę. Ceny jednostkowe robót, przyjęte w formularzu cenowym załączonym do oferty są stałe przez cały okres realizacji umowy.

Koszty Zamawiającego mogą zostać zmniejszone o wartość odzyskanych materiałów: złomu, drewna, płyt (chodnikowe, polbruk, trylinka) itp. i potrącone z należności objętej umową na rozbiórkę, zgodnie z załączoną wyceną materiałów z odzysku.
Wielokrotne zaniżanie/ zawyżanie cen jednostkowych, w formularzu cenowym, robót występujących w czasie wykonywania rozbiórek w stosunku do kosztorysu inwestorskiego i innych formularzy cenowych złożonych w postępowaniu będzie traktowane jako czyn nieuczciwej konkurencji i będzie podstawą do odrzucenia oferty Wykonawcy.

5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 4 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 297045,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353932,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 309099,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOMDROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9662086956

7.3.4) Miejscowość: Borsukówka 51

7.3.5) Kod pocztowy: 16-002

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309099,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się do sukcesywnego wykonywania przedmiotu umowy do 27 grudnia 2024 roku lub do wyczerpania kwoty, o której mowa w § 5 ust. 1 umowy.
Termin wykonania poszczególnych rozbiórek określono na 15 dni dla każdego zlecenia.
Data zakończenia rozbiórki przez Wykonawcę jest tożsama z datą zgłoszenia przez Wykonawcę gotowości do odbioru. Zgłoszenie winno być wykonane w formie pisemnej (e-mail, pismo).
Zamawiający powoła komisję odbioru i dokona odbioru w ciągu max 5 dni od dnia zgłoszenia zakończenia prac. Dokumentem potwierdzenia odbioru będzie podpisany protokół odbioru końcowego każdej zleconej rozbiórki.
2024-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane