„Przebudowa alejek cmentarnych na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 124” w zakresie alejki od Alei ofiar ludobójstwa OUN-UPA do kolumbarium
Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00452795
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00452795/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-09 13:32
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-562a2c2c-24a6-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 6910011742
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00452795 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa alejek cmentarnych na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 124” w zakresie alejki od Alei ofiar ludobójstwa OUN-UPA do kolumbarium
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Legnica reprezentowana przez Prezydenta Miasta Legnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647251
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Słowiański 8
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://um.bip.legnica.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa alejek cmentarnych na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 124” w zakresie alejki od Alei ofiar ludobójstwa OUN-UPA do kolumbarium2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-562a2c2c-24a6-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452795
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055723/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa alejek cmentarnych na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy przy ul. Wrocławskiej 124
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00359464
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IM.RZP.271.6.1.384.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia są:
1) roboty budowlane:
a) roboty rozbiórkowe,
b) plantowanie i niwelowanie terenu po dokonanej rozbiórce,
c) roboty ziemne, korytowanie pod warstwy konstrukcyjne,
d) wykonywanie nowych obrzeży/krawężników betonowych,
e) wykonywanie nowej nawierzchni z kostki betonowej
2) uaktualnienie/uzyskanie niezbędnych decyzji, uzgodnień, warunków technicznych, zgód, opinii, niezbędnych do realizacji zamówienia,
3) po zakończeniu budowy przywrócenie istniejących dróg, wykorzystywanych jako dojazd do terenów budowy
do stanu nie gorszego niż sprzed rozpoczęcia robót;
4) przekazanie Zamawiającemu potwierdzenia o przyjęciu zgłoszenia zakończenia robót bez uwag do PINB
Szczegółowy/pełny opis przedmiot zamówienia określają: Dokumentacja-Rozdział 4 swz, oraz projekt umowy – Rozdział 3 swz.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378174,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 473613,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378174,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KAWOD Jarosław Irodenko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911292602
7.3.3) Ulica: Św. Elżbiety
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378174,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-30| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |