Usługi społeczne w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” Z PODZIAŁEM NA ZADANIA.
ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W ŚWIDNICY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00263098
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-27 19:55
- Lokalizacja
- Świdnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842742396
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi fizjoterapiiUsługi pracy społecznej i podobnejUsługi edukacji specjalnejUsługi dozoru i doradztwa
Wykonawcy
2 przyznane
REHAPUNKT Błażej PiątkowskiSłotwina, PL
20 000 PLNP. Beata MigdaŚwidnica, PL
20 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.