Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Parysów

Gmina Parysów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00263171
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00263171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-28 07:47
Lokalizacja
Parysów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56bc89ff-ccce-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
8262064241
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH BRUK-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSulbiny, PL · lot 0
4 142 437,78 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00263171 z dnia 2024-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Parysów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parysów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582339

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 28

1.5.2.) Miejscowość: Parysów

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-441

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@parysow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parysow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://parysow.ezamawiajacy.pl/pn/parysow/demand/147043/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Parysów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56bc89ff-ccce-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00263171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020982/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Parysów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00207304

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Parysów”, w tym:
1) Przebudowa drogi we wsi Kozłów oraz w obrębie Górki Kolonia,
2) Przebudowa ul. Armii Krajowej w Parysowie,
3) Przebudowa drogi we wsi Stodzew (dz. nr 481),
4) Przebudowa drogi we wsi Stodzew (dz. nr 291/1),
5) Przebudowa drogi gminnej Nr 130908W we wsi Słup,
6) Przebudowa drogi gminnej Nr 130904W we wsi Słup,
7) Przebudowa drogi gminnej Nr 130909W we wsi Choiny,
8) Przebudowa drogi we wsi Wola Starogrodzka (dz. nr 325),
9) Przebudowa drogi gminnej we wsi Wola Starogrodzka (dz. nr 328),
10) Przebudowa drogi we wsi Kozłów (dz. nr 848),
11) Przebudowa drogi w m. Parysów – dojazd awaryjny w ciągu drogi Nr 805,
12) Przebudowa drogi we wsi Starowola (dz. nr 1120),
13) Przebudowa drogi w m. Parysów (dz. nr 632),
14) Przebudowa drogi we wsi Wola Starogrodzka (dz. nr 322/4).

2. Ogólny zakres robót obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze, w tym prace pomiarowe, pielęgnacja i przecinka gałęzi starszych drzew, ścinanie drzew oraz mechaniczne karczowanie pni i zagajników, roboty rozbiórkowe,
2) Odwodnienie,
3) Wykonanie poszerzeń jezdni,
4) Wykonanie warstwy odsączającej, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem oraz podbudowy z kruszywa łamanego,
5) Wykonanie 2 warstw nawierzchni (warstwa wiążąca i warstwa ścieralna) z betonu asfaltowego,
6) Wykonanie poboczy z kruszyw łamanych,
7) Oczyszczenie rowów z namułu z wyprofilowaniem skarp rowów,
8) Wykonanie zjazdów gospodarczych,
9) Roboty wykończeniowe – regulacja pionowa zaworów i studzienek,
10) Oznakowanie pionowe.

3. Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4142437,78 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4815775,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4142437,78 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Robót Drogowych BRUK-BUD Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Otwocku Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5322106586

7.3.3) Ulica: ul. Bitumiczna 6

7.3.4) Miejscowość: Sulbiny

7.3.5) Kod pocztowy: 08-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4142437,78 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
2024-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane