„Modernizacja dachu na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu”.
Miasto Tarnobrzeg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00263185
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00263185/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-28 07:55
- Lokalizacja
- Tarnobrzeg, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c30aa61-c666-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 8672079199
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00263185 z dnia 2024-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja dachu na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy
ul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tarnobrzeg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409092
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 32
1.5.2.) Miejscowość: Tarnobrzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-400
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.tarnobrzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.tarnobrzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c30aa61-c666-11ee-a84d-d63fc4d19e651.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja dachu na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przyul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c30aa61-c666-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00263185
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039091/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 „Modernizacja dachu na budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu”.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00097240
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP-I.271.8.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 223963,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1/ Wymiana pokrycia dachowego części wyższej budynku: rozbiórka istniejącego przykrycia dachowego wraz z konstrukcją, montaż nowej konstrukcji dachowej (krokwie, łacenie) wraz z izolacją termiczną oraz paroizolacją, montaż połaci dachowej (blacha trapezowa T55 gr. 0,5mm, powlekana), montaż obróbek blacharskich (gr. 55mm, blacha powlekana), montaż rynien oraz rur spustowych, montaż instalacji odgromowej oraz instalacji przeciwoblodzeniowej, pomiary instalacji odgromowej. Kolorystyka blachy: odcienie czerwieni lub brązu.
2/ Wymiana pokrycia dachowego części niższej budynku: rozbiórka istniejącego przykrycia dachowego wraz z konstrukcją, montaż nowej konstrukcji dachowej (krokwie, łacenie) wraz z izolacją termiczną oraz paroizolacją, montaż połaci dachowej (blacha trapezowa T55 gr. 0,5mm, powlekana), montaż obróbek blacharskich (gr. 55mm, blacha powlekana), montaż rynien oraz rur spustowych, montaż instalacji odgromowej, przełożenie instalacji odgromowej z ul. Szerokiej oraz instalacji przeciwoblodzeniowej, pomiary instalacji odgromowej. Kolorystyka blachy: odcienie czerwieni lub brązu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2024-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |