Utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w roku 2024 z podziałem na zadania
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00263526
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-28 09:38
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
DrzewaUsługi pielęgnacji drzewUsługi wycinania drzew
Wykonawcy
3 przyznane
TOMASZ BRZĘKPorąbka Iwkowska, PL
68 000 PLNTOMASZ BRZĘKPorąbka Iwkowska, PL
68 000 PLNFIRMA IMPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWA "POL-KRAK-NOMAD" S.C. ZBIGNIEW SUWAJ MAŁGORZATA HOROŚKO-SUWAJKraków, PL
75 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.