Dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie.

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00168722
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00168722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-03-31 10:12
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e2adaf2-cb80-4f93-9046-836b9468faed
Identyfikator
9551908958
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Insulina

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00168722 z dnia 2025-03-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: USK-2

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288900

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Powstańców Wielkopolskich nr 72

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-111

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skrzypiec@usk2.szczecin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk2.szczecin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/spsk2_szczecin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e2adaf2-cb80-4f93-9046-836b9468faed

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00168722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00156698

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.220.29.25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88618,52 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”).
2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania:
a) Dla zadania nr 2 wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
b) Dla zadania 1, 3 i 4 produktów leczniczych leczniczych zgodnie z z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 4 zadań.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 33615100-5 - Insulina

4.5.5.) Wartość części: 38777,78 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”).
2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania:
a) Dla zadania nr 2 wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
b) Dla zadania 1, 3 i 4 produktów leczniczych leczniczych zgodnie z z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 4 zadań.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 33615100-5 - Insulina

4.5.5.) Wartość części: 30740,74 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”).
2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania:
a) Dla zadania nr 2 wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
b) Dla zadania 1, 3 i 4 produktów leczniczych leczniczych zgodnie z z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 4 zadań.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 33615100-5 - Insulina

4.5.5.) Wartość części: 9875,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa insulin i wstrzykiwaczy do insulin na potrzeby Klinik USK-2PUM w Szczecinie (zwanymi dalej „wyrobami”).
2. Szacunkowe ilości wyrobów oraz opis wyrobów wraz z wymaganiami koniecznymi zawiera formularz cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ).
3. Zamawiający wymaga zaoferowania:
a) Dla zadania nr 2 wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U.2024.1620 z późn.zm), dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami.
b) Dla zadania 1, 3 i 4 produktów leczniczych leczniczych zgodnie z z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne.
4. Zamawiający wymaga, by dostarczane wyroby posiadały okres przydatności do użycia nie krótszy niż 12 miesiące, licząc od daty ich dostarczenia do siedziby Zamawiającego.
5. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych.
6. Zamówienie składa się z 4 zadań.
7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
8.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 12 miesięcy, od dnia zawarcia umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 33615100-5 - Insulina

4.5.5.) Wartość części: 9225,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 1 nie złożono żadnej oferty. Unieważnienie postępowania dla tego zadania jest konieczne i zasadne.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 2 nie złożono żadnej oferty. Unieważnienie postępowania dla tego zadania jest konieczne i zasadne.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 3 nie złożono żadnej oferty. Unieważnienie postępowania dla tego zadania jest konieczne i zasadne.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w przedmiotowym postępowaniu w zakresie zadania nr 4 nie złożono żadnej oferty. Unieważnienie postępowania dla tego zadania jest konieczne i zasadne.

2025-03-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy