Rozbudowa drogi powiatowej nr 5215W - ulicy Przemysłowej w Płocku
Miejski Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00264476
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00264476/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-03-28 13:23
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bc5a2892-c9b6-11ee-a84d-d63fc4d19e65
- Identyfikator
- 7741878900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00264476 z dnia 2024-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej nr 5215W - ulicy Przemysłowej w Płocku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610209280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bielska 9/11
1.5.2.) Miejscowość: Płock
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: (24) 364-01-20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mzd-plock.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd-plock.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8871601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej nr 5215W - ulicy Przemysłowej w Płocku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc5a2892-c9b6-11ee-a84d-d63fc4d19e65
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264476
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052311/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa drogi powiatowej nr 5215W – ulicy Przemysłowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00102325
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZD.NZ.391.3.2024.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 16699351,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi powiatowej ulicy Przemysłowej od ulicy Tysiąclecia do skrzyżowania z ulicą Narodowych Sił Zbrojnych w zakresie: robót rozbiórkowych, wykonania obramowań oraz warstw konstrukcyjnych nawierzchni, wykonania nowych nawierzchni jezdni, chodników, ścieżki rowerowej, zjazdów oraz zatok postojowych, budowy skrzyżowań w formie ronda: ulic Przemysłowej (droga powiatowa nr 5215W) z ulicą Przemysłową (droga gminna nr 520432W) i ulicy Przemysłowej (droga powiatowa nr 5215W) z ulicą Rutskich (droga gminna nr 520160W), budowy oświetlenia ulicznego poprzez wykonanie nowej linii kablowej, słupów z wysięgnikami i oprawami, budowy wpustów kanalizacji deszczowej wraz z przykanalikami i włączeniami do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej, przebudowy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulicy Przemysłowej z ulicą Narodowych Sił zbrojnych, budowy sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy galerii Mosty, usunięcia kolizji na sieciach teletechnicznych, energetycznych, wodociągowych i cieplnych, wykonania pasów zieleni, wykonanie docelowego oznakowania pionowego, poziomego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 16195000,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 17373750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 16195000,10 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo –Budowlanych S.A
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 971-03-35-631
7.3.3) Ulica: ul. Krośniewicka 5
7.3.4) Miejscowość: Gostynin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 16195000,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |