Rozbudowa sieci wodociągowej o komorę pompowni wody.

GMINA PORONIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00264557
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00264557/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-28 13:37
Lokalizacja
Poronin, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1416889e-da1a-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
7361705814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ BOBEKPieniążkowice, PL · lot 0
252 000,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00264557 z dnia 2024-03-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci wodociągowej o komorę pompowni wody.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PORONIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 5

1.5.2.) Miejscowość: Poronin

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-520

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: usc@poronin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: poronin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://poronin.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci wodociągowej o komorę pompowni wody.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1416889e-da1a-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00264557

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011551/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rozbudowa sieci wodociągowej o komorę pompowni wody.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00230013

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci wodociągowej o komorę pompowni wody w Poroninie (ul. Jesionkówka). Zakres robót obejmuje montaż prefabrykowanej studni pompowni o średnicy Dn 2000mm wykonanej z betonu wodoszczelnego klasy C35/45. Studnia zostanie zakończona włazem ciężkim klasy D400. Podłączenie pompowni z istniejącą siecią zostanie wykonane z rur PE Ø110 SDR11PN 16. Zamawiający posiada chmurowy system SCADA DataPortal. W ramach zamówienia wymaga się wykonania chmurowego systemu hydroforni kompatybilnego z chmurowym systemem SCADA DataPortal funkcjonującym u Zamawiającego. Wykonanie chmurowego systemu polegać będzie na wykonaniu ekranu synoptycznego nowo powstałej hydroforni wraz z wizualizacją sieciowego punktu pomiaru przepływu. Parametry objęte wizualizacją minimum:
a) tryb pracy układu auto/ręka/stop,
b) praca pompy P1 i P2,
c) ciśnienie przed i za zestawem hydroforowym,
d) zasilane,
e) przepływ chwilowy +/-
f) suma przepływów +/-
g) otwarcie szafki,
h) otwarcie komory hydroforni.
Funkcjonalność systemu oprócz monitorowania parametrów pracy będzie umożliwiać zdalną zmianę nastaw ciśnienia pracy zestawu hydroforowego.
Wykonanie robót branży elektrycznej polegającej na wykonaniu zasilania pompowi wody z tymczasowego zasilania zlokalizowanego na działce inwestycyjnej.
Szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót i specyfikacja techniczna, które stanowią załącznik do niniejszego SWZ.
Wymagana minimalna gwarancja na wykonanie robót budowlanych 24 miesiące.
Płatność wynagrodzenia nastąpi jedną fakturą końcową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252000,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266664,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252000,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ProjektEko, projekty, nadzory, usługi. Grzegorz Bobek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352463524

7.3.4) Miejscowość: Pieniążkowice

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252000,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane