,,Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych przebudowy dróg, ciągów oraz budowy świetlicy wiejskiej na terenie gm. Miastko’’
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00265364
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-29 08:53
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi sporządzania mapUsługi geologiczne
Wykonawcy
4 przyznane
ŁUKASZ ŚPICA Biuro Projektów Budownictwa Drogowego SPILUK ProjektChojnice, PL
67 650 PLNŁUKASZ ŚPICA Biuro Projektów Budownictwa Drogowego SPILUK ProjektChojnice, PL
88 560 PLNBiuro Projektów Budownictwa Drogowego ŁUKASZ ŚPICAChojnice, PL
67 650 PLNŁUKASZ ŚPICA Biuro Projektów Budownictwa Drogowego SPILUK ProjektChojnice, PL
39 360 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.