Dostawa trzech fabrycznie nowych samochodów osobowych elektrycznych do celów służbowych dla Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu – z podziałem na zadania
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00265761
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-29 10:21
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy elektryczneSamochody osobowe
Wykonawcy
3 przyznane
WARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
188 805 PLNWARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
188 805 PLNWARO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
188 805 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.