Zagospodarowanie terenu Osiedla w Małogoszczu - II etap

GMINA MAŁOGOSZCZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00266341
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00266341/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-03-29 13:02
Lokalizacja
Małogoszcz, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5e04f002-b13c-11ee-b628-1a85378e6c0a
Identyfikator
6562218144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawWyposażenie parków i placów zabawGry i zabawki, wyposażenie parków zabawSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

Wykonawcy

1 przyznane

GB TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzewce, PL · lot 0
913 042,22 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00266341 z dnia 2024-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu Osiedla w Małogoszczu - II etap

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAŁOGOSZCZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009811

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jaszowskiego 3A

1.5.2.) Miejscowość: Małogoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-366

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413855135

1.5.8.) Numer faksu: 413860159

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@malogoszcz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malogoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/malogoszcz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu Osiedla w Małogoszczu - II etap

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e04f002-b13c-11ee-b628-1a85378e6c0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00266341

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020791/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Zagospodarowanie terenu Osiedla w Małogoszczu - II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00037616

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPSiP.271.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 775118,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Modernizacja istniejącego placu zabaw na terenie osiedla
mieszkaniowego w Małogoszczu
Przedmiotem inwestycji jest modernizacja istniejącego placu zabaw na terenie osiedla mieszkaniowego przy ul. Osiedle 6 w Małogoszczu. Teren zlokalizowany pod przedmiotowe zadanie położony jest na działce o nr ew. 2629/118 oraz 2597/1. Działka o nr ewid. 2629/118 należy do Gminy Małogoszcz, natomiast działka o nr ewid. 2597/1 należy do Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyszłość”.
Głównym celem jest poprawa jakości Placu Zabaw, komunikacji, wymiany
przyrządów zabaw oraz ogrodzenia. Niniejszy plac zabaw znajduje się na ogrodzonym terenie wewnątrz osiedla mieszkaniowego przy ul. Osiedle. Istniejący plac zabaw jest ogrodzony.
Na placu są zamontowane stałe urządzenia zabawowe oraz inne elementy małej architektury. Cały teren jest porośnięty trawą, rosną drzewa. W najbliższym otoczeniu działki znajduje się blok mieszkalny, ulica i teren rekreacji.
Niniejszy plac zabaw znajduje się na ogrodzonym terenie wewnątrz osiedla
mieszkaniowego przy ul. Osiedle. Istniejący plac zabaw jest ogrodzony. Na placu są zamontowane stałe urządzenia zabawowe oraz inne elementy małej architektury. Cały teren jest porośnięty trawą, rosną drzewa. W najbliższym otoczeniu działki znajduje się blok mieszkalny, droga wewnętrzna, chodniki komunikacyjne oraz teren niezurbanizowany teren istniejącej rekreacji.
Na rozpatrywanym terenie nie występują sieci uzbrojenia terenu. Żadna z powyższych sieci nie będzie ruszana ani modernizowana. Na teren inwestycji prowadzi chodnik.
Przedmiotowe zadanie polegać będzie wyłącznie na wymianie istniejących przyrządów oraz małej architektury wraz z niskim ogrodzeniem panelowym do 1.5 m wysokości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

37500000-3 - Gry i zabawki, wyposażenie parków zabaw

4.5.5.) Wartość części: 491203,23 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Montaż urządzeń siłowni zewnętrznej wraz z elementami małej
architektury
Przedmiotem inwestycji jest wykonanie siłowni zewnętrznej na terenie osiedla mieszkaniowego przy ul. Osiedle 1 w Małogoszczu. Teren zlokalizowany pod przedmiotowe zadanie położony jest na działce o nr ew. 2629/201. Działka o nr ewid. 2629/201 należy do Gminy Małogoszcz.
Zadanie obejmuje wykonanie ogrodzenia, komunikacji wewnętrznej, usytuowanie przyrządów. Niniejszy teren pod siłownię znajduje się na nieogrodzonym terenie wewnątrz osiedla mieszkaniowego przy ul. Osiedle 1.
Na placu zostaną zamontowane stałe urządzenia siłowni oraz inne elementy małej architektury. Cały teren jest porośnięty trawą, rosną obrzeżne drzewa. W najbliższym otoczeniu działki znajduje się blok mieszkalny, ulica i teren rekreacji. Lokalizacja: dz. nr ewid. 2629/201 obręb 0001 w Małogoszczu.
Planowana siłownia zewnętrzna znajdować się będzie na terenie wewnątrz osiedla mieszkaniowego przy ul. Osiedle. Istniejący teren nie jest ogrodzony. Na placu obecnie nie jest zamontowane żadne urządzenie siłowe ani żadne elementy małej architektury. Cały teren jest porośnięty trawą, rosną drzewa na obrzeżu działki. W najbliższym otoczeniu działki znajduje się blok mieszkalny, droga wewnętrzna, chodniki komunikacyjne oraz teren niezurbanizowany. Na rozpatrywanym terenie nie występują sieci uzbrojenia terenu. Żadna z powyższych sieci nie będzie ruszana ani modernizowana. Na teren inwestycji prowadzi chodnik.
Przedmiotowe zadanie polegać będzie na wyposażeniu terenu pod planowaną siłownię zewnętrzną (urządzenia również dla niepełnosprawnych, mała architektura oraz ogrodzenie panelowe).

4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

4.5.5.) Wartość części: 283915,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 913042,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1042401,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 913042,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GB Technology Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 959-204-64-71

7.3.3) Ulica: Dewońska

7.3.4) Miejscowość: Szewce

7.3.5) Kod pocztowy: 26-052

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

GB Technology s.c., ul. Garbarska 21, 25-826 Kielce

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-02-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 913042,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 446464,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 446464,79 PLN

2024-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane