Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Nr 12 im. Kubusia Puchatka w Koninie w 2024 r.
PRZEDSZKOLE NR 12 "KUBUŚ PUCHATEK"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00266515
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-03-31 21:02
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6652949265
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MięsoProdukty mleczarskieWarzywa, owoce i orzechyPrzetworzone owoce i warzywaRóżne produkty spożywczePieczywoRybyJaja
Wykonawcy
7 przyznanych
ARKADIUSZ FILMUTKonin, PL
23 236 PLNARKADIUSZ FILMUTKonin, PL
23 236 PLNMAREK NAWROTOstrów Wielkopolski, PL
26 194,5 PLNALLFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W KOSZALINIEKOSZALIN, PL
8016,1 PLNLIDIA CIEPŁAKonin, PL
19 610,85 PLNARKADIUSZ FILMUTKonin, PL
5915 PLNMAREK NAWROTOstrów Wielkopolski, PL
3886 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.