usługa kierowania lotami, z podziałem na zadania
Lotnicza Akademia Wojskowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00266683
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-02 08:54
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5060034353
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kontrola ruchu lotniczego
Wykonawcy
3 przyznane
Michał MaciakNowodwór, PL
35 000 PLNJan MichtaDęblin, PL
35 000 PLNDAWID RESZELDęblin, PL
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.