Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego L-1, spełniającego parametry Polskiej Normy PN-C-96024:2011 do OZ w Stawiszynie Aresztu Śledczego w Grójcu oraz do Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie.
Areszt Śledczy w Grójcu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00266877
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-02 09:58
- Lokalizacja
- Grójec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7971290197
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej opałowy
Wykonawcy
2 przyznane
FULL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
663 151,04 PLNFULL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
663 151,04 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.