USŁUGA ODBIORU, TRANSPORTU I UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW GASTRONOMICZNYCH KAT. 3 Z KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH ADMINISTROWANYCH PRZEZ 28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

28 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00268223
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-03 08:24
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8212680541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi gospodarki odpadami

Wykonawcy

4 przyznane

ZBIORNICA SKÓRZEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórzec, PL
36 514,8 PLN
ZBIORNICA SKÓRZEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórzec, PL
44 712 PLN
TOMASZ SZYNKORALublin, PL
38 750,4 PLN
TOMASZ SZYNKORALublin, PL
38 750,4 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.