Modernizacja pokrycia dachowego Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Owińskach
GMINA CZERWONAK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00452840
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00452840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-09 13:42
- Lokalizacja
- Czerwonak, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6144235d-d780-4846-a0d2-3bdb61ac44b1
- Identyfikator
- 7773129484
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00452840 z dnia 2024-08-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pokrycia dachowego Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Owińskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERWONAK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258744
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Źródlana 39
1.5.2.) Miejscowość: Czerwonak
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-004
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bz@czerwonak.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonak.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://czerwonak.logintrade.net/zapytania_email,170934,f7c59ea57922615d1ba644b3dfb73c7a.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pokrycia dachowego Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Owińskach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6144235d-d780-4846-a0d2-3bdb61ac44b1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00452840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032798/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja dachu biblioteki w Owińskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00414885
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.34.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Modernizacja pokrycia dachowego Gminnej Biblioteki Publicznej – filia w Owińskach”.
Zakres robót obejmuje całkowitą wymianę istniejącego pokrycia dachowego wraz z ołaceniem, wymianą naświetla, a także obróbek blacharskich, orynnowania, wykonaniem instalacji odgromowej i fotowoltaicznej, wymianą części sufitów podwieszanych. Zachowane zostaną: dotychczasowa bryła budynku, kąty nachylenia połaci dachowej.
W okresie trwania gwarancji zakres umowy obejmuje serwisowanie zamontowanych urządzeń oraz przeglądy gwarancyjne i konserwacja urządzeń (koszt materiałów eksploatacyjnych ponosi Wykonawca) w liczbie i terminach wymaganych przez Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45000000-7 - Roboty budowlane
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261410-1 - Izolowanie dachu
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia (490 000,00 zł). Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 ust. 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 716015,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 774555,14 PLN
| 2024-08-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |