Dwukrotna mineralizacja pasów przeciwpożarowych na terenie administrowanym przez 16 WOG w Drawsku Pomorskim
16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00268807
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-03 10:59
- Lokalizacja
- Oleszno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2530325900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
Wykonawcy
3 przyznane
MGM BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołatnik, PL
88 634,52 PLNMGM BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołatnik, PL
93 513,42 PLNMGM BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołatnik, PL
93 513,42 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.