„Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy” cześć I i II
Gmina Rybno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00269205
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00269205/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-03 12:32
- Lokalizacja
- Rybno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-491b8eb2-baba-11ee-b7da-22bd761ba7f3
- Identyfikator
- 5711629433
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty budowlane w zakresie budowy zakładów uzdatniania, oczyszczania oraz spalania odpadówRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie budowy dróg
Wykonawcy
2 przyznane
"METROLOG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCzarnków, PL · lot 0
2 295 180 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL · lot 1
2 249 949,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00269205 z dnia 2024-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy” cześć I i II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rybno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000543670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubawska 15
1.5.2.) Miejscowość: Rybno
1.5.3.) Kod pocztowy: 13-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminarybno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminarybno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-491b8eb2-baba-11ee-b7da-22bd761ba7f31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy” cześć I i II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-491b8eb2-baba-11ee-b7da-22bd761ba7f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269205
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002794/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy - modernizacja hydroforni.
1.1.3 Moderbizacja hydrofornii wraz z przebudową dróg w m. Koszelewy - droga gminna.
1.1.5 Modernizacja hydrofornii wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy - droga wewnętrzna.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00065188
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIK.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4067245,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn. „Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy” część I i II. Zamówienie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 6PGR.2. Przedmiotowe zadanie składać się będzie z inwestycji dotyczącej modernizacji hydroforni (część I) wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy (część II).
3. Część I - Modernizacja hydroforni polegać będzie między innymi na remoncie istniejącego budynku wraz z wymianą armatury, regeneracji jednej studni głębinowej, wybudowaniu dwóch zewnętrznych zbiorników na wodę pitną, a także wykonaniu instalacji fotowoltaicznej.
4. Przedmiot zamówienia część I składa się z wykonania robót budowlanych w zakresie:
1) Prace zewnętrzne:
a) Montaż 2 szt. zbiorników po 100m3 każdy,
b) Odtworzenie ujęć wodociągowych P2 i P3 wraz z oczyszczeniem studni
c) Wykonanie robót elektrycznych zasilenia studni głębinowych,
d) Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy ok. 30 kW,
e) Montaż agregatu prądotwórczego,
f) Ogrodzenie terenu.
2) Budynek hydroforni:
a) Remont obiektu, tj. Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, remont dachu, wykonanie ocieplenia obiektu, szpachlowanie ścian wraz z malowaniem, wykonanie glazury i terakoty, itp.
b) Demontaż istniejącej armatury wraz z wymianą urządzeń,
c) Prace elektryczne- instalacja oświetleniowa, gniazdowa, energetyczna do szafy sterującej, WLZ, itp.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona dokumentacja techniczna.
10. Zamawiający informuje, iż na przedmiotowe zadanie dotyczące modernizacji hydroforni (cześć I) zostało wydane stosowne pozwolenia na budowę – decyzja o pozwoleniu na budowę Nr 111/2022 z dnia 22.03.2022.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45252000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy zakładów uzdatniania, oczyszczania oraz spalania odpadów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 2000904,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn. „Modernizacja hydroforni wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy” część I i II. Zamówienie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, Edycja 6PGR.2. Przedmiotowe zadanie składać się będzie z inwestycji dotyczącej modernizacji hydroforni (część I) wraz z przebudową dróg w miejscowości Koszelewy (część II).
5. Część II - Inwestycja drogowa obejmuje przebudowę odcinka drogi o długości – 1497,80 m, w tym:
1) drogi gminnej nr 185073N - 1 076,85m,
2) dróg wewnętrznych - 420,95 m.
6. Droga gminna określona w pkt 5 ma wymiary: nawierzchnia bitumiczna gr. 9,0 cm, szer. jezdni 5,0m, wraz z podbudową, zjazdami i poboczem.
7. Drogi wewnętrzne określone w pkt 5 mają wymiary: nawierzchnia bitumiczna gr. 9,0 cm, szerokość jezdni – 3,75 – 5,5 m, wraz z podbudową, zjazdami i poboczem.
8. Na ww. drogach wewnętrznych występują dwa przepusty długość przepustów 7,0 oraz 8,0 m, średnice przepustów O500 oraz O600. Na drogach wewnętrznych w obrębie przebudowywanego skrzyżowania występuje chodnik szer. 1,5-2,0m, palisadę z elementów betonowych 16x20 cm na odcinku ok 14,0 zaprojektowana z uwagi na różnicę wysokości pomiędzy jezdnią, a wejściem na plac zabaw.
Drogi wyposażone są oznakowanie oraz urządzenia bezpieczeństwa (barierkę).
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączona dokumentacja techniczna.
10. Zamawiający informuje, iż przedmiotowe zadanie dla części II (drogi) będzie realizowane według zgłoszenia robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 2066340,59 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2284315,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2890000,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2295180,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Metrolog Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7631861838
7.3.3) Ulica: Kościuszki 97
7.3.4) Miejscowość: Czarnków
7.3.5) Kod pocztowy: 64-700
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace budowlane
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2295180,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2249949,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2249949,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2249949,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Budowlane Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741478153
7.3.3) Ulica: Długa 27
7.3.4) Miejscowość: Brodnica
7.3.5) Kod pocztowy: 87-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-03-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2249949,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-05-31| 2024-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |