Remont drogi Zbychowo - Reszki

Gmina Wejherowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00269225
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00269225/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-03 12:36
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d89bcc13-d56b-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5882375850
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

KRUSZYWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLinia, PL · lot 0
2 191 897,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00269225 z dnia 2024-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi Zbychowo - Reszki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wejherowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Transportowa

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugwejherowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ugwejherowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_wejherowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi Zbychowo - Reszki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d89bcc13-d56b-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269225

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00052636/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.24 Remont drogi Zbychowo - Reszki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00221805

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP i FZ.271.10.2024.ZH

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotowa inwestycja zakłada wykonanie remontu nawierzchni drogi na odcinku Zbychowo- Reszki. Na istniejących warstwach asfaltowych wykonane zostanie frezowanie, a następnie ułożone zostaną warstwy bitumiczne. Ze względu na występujące na całym odcinku zapadnięcia jezdni można wnioskować o niewystarczającej nośności podbudowy zasadniczej. W celu zwiększenia nośności konstrukcji oraz zapobiegnięciu występowania spękań odbitych na istniejącej nawierzchni po frezowaniu ułożyć należy geokompozyt z siatki z kordu stalowego i włókniny. Pobocza wykonać z mieszanki niezwiązanej z kruszywem.
Na odcinku od KM 7+250 do KM 7+675 wodę należy odprowadzać przy pomocy spadku poprzecznego do ścieku przykrawędziowego. Ściek należy zakończyć utwardzonym rowem, skąd woda przechwytywana będzie przez dwie studnie chłonne skanalizowane ze sobą. Na odcinku od KM 7+675 do końca inwestycji zgodnie z stanem istniejącym woda odprowadzona jest w istniejące tereny zielone poza poboczem drogi.
3. Zadanie obejmuje również:
1) remont nawierzchni chodnika i zjazdów;
2) wprowadzenie docelowej organizacji ruchu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2191897,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2541570,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2191897,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kruszywo Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8411348795

7.3.3) Ulica: Długa 4B

7.3.4) Miejscowość: Linia

7.3.5) Kod pocztowy: 84-223

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2191897,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-06-02
2024-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane