Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie prosceniowego mostu oświetleniowego na Scenie Głównej wraz z systemem sterowania w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie
Teatr Wielki - Opera Narodowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00269257
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00269257/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-04-03 12:43
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a64db34-e51f-11ee-9c02-ce2b643d361d
- Identyfikator
- 5252059432
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00269257 z dnia 2024-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie prosceniowego mostu oświetleniowego na Scenie Głównej wraz z systemem sterowania w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Wielki - Opera Narodowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013055028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Teatralny 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-950
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@teatrwielki.pl; office@teatrwielki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://teatrwielki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://teatrwielki.eb2b.com.pl/organizer-preview-auction.html/430250/zaprojektowanie-dostawa-montaz-i-uruchomienie-prosceniowego-mostu-oswietleniowego-na-scenie-glownej-wraz-z-systemem-sterowania-w-teatrze-wielkim-operze-narodowej-w-warszawie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie prosceniowego mostu oświetleniowego na Scenie Głównej wraz z systemem sterowania w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a64db34-e51f-11ee-9c02-ce2b643d361d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269257
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00247550/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa, montaż i uruchomienie mostu oświetleniowego wraz z systemem sterowania na scenie im. S. Moniuszki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249339
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.260.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie prosceniowego mostu oświetleniowego na Scenie Głównej wraz z systemem sterowania oraz wykonaniem kompleksowej dokumentacji projektowej z niezbędną dokumentacją budowlaną. W zakres prac objętych przedmiotem zamówienia wchodzą prace projektowe, dostawa, montaż urządzeń mechaniki scenicznej, a także roboty ogólnobudowlane, konstrukcyjne, elektryczne i teletechniczne.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno – Użytkowy, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
3. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne (w tym normy), jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
4. Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia: minimum 3 lata.
5. Zgodnie z art. 27 ustawy Pzp do niniejszego zamówienia, które obejmuje równocześnie usługi, dostawy i roboty budowlane, stosuje się przepisy dotyczące głównego przedmiotu zamówienia, tj. dostaw.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44316300-1 - Kratownice
42961000-0 - System sterowania i kontroli
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia| 2024-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |