Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Frąckowskiego oraz ulicy Herbsta w ramach zadania inwestycyjnego „Opracowanie dokumentacji projektowych inwestycji drogowych”
Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00269303
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-03 12:56
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8391005507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Wykonawcy
2 przyznane
VIA URSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPępowo, PL
78 105 PLNVIA URSA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPępowo, PL
78 105 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.