Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem” na rzecz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tychach
MIEJSKIE CENTRUM OŚWIATY W TYCHACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00269632
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-03 13:57
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6462944690
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
24 przyznane
Alicja KrztońTychy, PL
9690 PLNEwelina Faron-MajTychy, PL
14 250 PLNAGNIESZKA MARKOWICZTychy, PL
14 250 PLNMarzena SłomkaKatowice, PL
14 250 PLNBarbara Żaczek-JaneczkoTychy, PL
15 000 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
26 400 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
26 400 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
26 400 PLNEWA POCIĘGIELTychy, PL
18 000 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
7920 PLNEdyta MaciągTychy, PL
8910 PLNCentrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
7920 PLNMAREK ROZMUSOrzesze, PL
8550 PLNEWA POCIĘGIELTychy, PL
40 000 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
35 200 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
9680 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
10 560 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
12 000 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
10 560 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
10 560 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
17 600 PLNCENTRUM ROZWOJU I TERAPII MOWY KARINA ZIELIŃSKATychy, PL
17 600 PLNAlicja KrztońTychy, PL
3800 PLNAgnieszka GranekTychy, PL
3000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.