Zagospodarowanie poscaleniowe realizowane w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Scalenie gruntów wsi Gąsówka gm. Tarnowiec na obszarze 192,37ha”.
Powiat Jasielski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00269917
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00269917/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-04-03 15:09
- Lokalizacja
- Jasło, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2f66fc2f-dc65-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
- Identyfikator
- 6851949925
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00269917 z dnia 2024-04-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie poscaleniowe realizowane w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Scalenie gruntów wsi Gąsówka gm. Tarnowiec na obszarze 192,37ha”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Jasielski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 18
1.5.2.) Miejscowość: Jasło
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@powiat.jaslo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.jaslo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatjaslo.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie poscaleniowe realizowane w ramach zadania inwestycyjnego p.n. „Scalenie gruntów wsi Gąsówka gm. Tarnowiec na obszarze 192,37ha”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2f66fc2f-dc65-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00269917
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025460/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Roboty budowlane w ramach zagospodarowania poscaleniowego w m. Gąsówka, gm. Tarnowiec, na obszarze 192,37ha
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacje typu „Scalanie gruntów” w ramach poddziałania „Wsparcie na inwestycje związane z rozwojem, modernizacją i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00235627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN-II.272.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1421433,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie poscaleniowe realizowane w ramach scalenia gruntów objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, w obszarze wsi Gąsówka, gmina Tarnowiec - powierzchnia 192,37 ha w zakresie:
1) budowy lub przebudowy dróg poscaleniowych wraz z przepustami pod drogami, zjazdami do działek i usunięciem kolizji,
2) renowacji rowów melioracyjnych,
3) rekultywacji gruntów.
2. Przedmiot zamówienia swoim zakresem obejmuje w szczególności:
1) roboty drogowe:
a) budowa lub przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych i leśnych oraz dojazdów do zabudowań poszczególnych uczestników scalenia wraz z usunięciem kolizji z istniejącym uzbrojeniem w terenie,
b) budowa przepustu,
c) budowa i remonty zjazdów
d) przebudowa linii napowietrznej niskiego napięcia wraz z przyłączami
e) przebudowa linii telekomunikacyjnej napowietrznej z przyłączami.
2) roboty melioracyjne: korekta przebiegu oraz poprawę parametrów technicznych urządzeń melioracji wodnych lub innych urządzeń wodnych,
3) Roboty rekultywacyjne:
a) likwidacja zbędnych miedz i dróg oraz wykonywanie zabiegów rekultywacyjnych umożliwiających uprawę mechaniczną gruntów,
b) przeniesienie ogrodzenia,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do specyfikacji warunków zamówienia:
1) dokumentacja projektowa – załącznik nr 5 do SWZ;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 6 do SWZ;
3) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu ceny ofert przekroczyły możliwości finansowe Zamawiającego. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia objętego przedmiotową procedurą do ceny oferty najkorzystniejszej.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1998252,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2663133,70 PLN
| 2024-04-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |