Zakup usług weterynaryjnych
Gmina Ożarów Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00270020
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-03 16:53
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1181766202
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi weterynaryjne
Wykonawcy
4 przyznane
MAŁGORZATA GUZOWSKABrwinów, PL
70 000 PLNSŁAWOMIR ROGALA-ZAWADZKIOżarów Mazowiecki, PL
70 000 PLNSŁAWOMIR ROGALA-ZAWADZKIOżarów Mazowiecki, PL
70 000 PLNMAŁGORZATA GUZOWSKABrwinów, PL
35 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.