Remont części parteru oraz dwóch klatek schodowych budynku I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00270022
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00270022/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-04-03 16:57
Lokalizacja
Kolno, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-54b8bb5d-cfca-11ee-a3b5-e25d731b0da9
Identyfikator
7211136705
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwemRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

"TAMA" FARBY-LAKIERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPisz, PL · lot 0
648 302,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00270022 z dnia 2024-04-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części parteru oraz dwóch klatek schodowych budynku I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA ADAMA MICKIEWICZA W KOLNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000228134

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 34

1.5.2.) Miejscowość: Kolno

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-500

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp@powiatkolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.1lokolno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-54b8bb5d-cfca-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części parteru oraz dwóch klatek schodowych budynku I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54b8bb5d-cfca-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00270022

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-04-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00208795/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont części parteru oraz dwóch klatek schodowych budynku I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00210239

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ILO.21.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont części parteru oraz dwóch klatek schodowych budynku I Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Kolnie, a w szczególności:
1) remont ścian wewnętrznych oraz sufitów: czytelni, korytarza parteru, wiatrołapu, szatni i klatek schodowych,
2) remont podłóg czytelni, korytarza parteru, wiatrołapu oraz szatni,
3) remont stopni schodów,
4) montaż ogrodu wertykalnego,
5) wymiana balustrad schodowych,
6) montaż magnetycznych tablic ogłoszeń,
7) montaż pleksi LED,
8) wykonanie napisów z liter drewnianych,
9) wymiana drzwi do sali gimnastycznej na parterze,
10) montaż drzwi do szatni,
11) wymiana parapetów w szatni i bibliotece,
12) wymiana części instalacji hydrantowej,
13) malowanie rur c.o.
Szczegółowy zakres prac został ujęty w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ oraz projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648302,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 848700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 648302,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAMA Farby - Lakiery Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 511365909

7.3.3) Ulica: Olsztyńska 3

7.3.4) Miejscowość: Pisz

7.3.5) Kod pocztowy: 12-200

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 648302,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-06-24 do 2024-08-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-04-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane