Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Władysława Jagiełły w Tuszynie w 2024 r.

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Wł. Jagiełły w Tuszynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00270648
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-04-04 09:58
Lokalizacja
Tuszyn, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7711075131
Ostatnia aktualizacja
2026-08-09

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Warzywa, owoce i orzechyJajaZiemniaki i warzywa suszoneOwoce suszoneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsnePrzetworzone owoce i warzywaRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybRyby puszkowane i pozostałe ryby konserwowane lub przetworzoneProdukty mleczarskieProdukty mączneRóżne produkty spożywczePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieSoki owocoweWody mineralne

Wykonawcy

8 przyznanych

MAŁGORZATA FAJKOWSKAPiotrków Tryb., PL
40 036,32 PLN
DOMINIK DOŁĘGAKruszów, PL
40 036,32 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANZOWE SER- WIKA SPÓŁKA JAWNAKamionka, PL
18 652,6 PLN
"MILKPOL" SPÓŁKA AKCYJNACzarnocin, PL
24 243,17 PLN
P.P.H.U. Janusz Socha, ul. Beskidzka 200, 91-610 Łódź, NIP: 7260005392, REGON: 470531064Łódź, PL
24 189,8 PLN
JÓZEF ZAMIELAPiotrków Trybunalski, PL
35 163,88 PLN
PIEKARNIA, PPHU TROJAN S.C., J.R. TROJANSrock, PL
2924,65 PLN
TADEUSZ GAWEŁPabianice, PL
6381,57 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.