Usługa transportu sanitarnego na rzecz pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie.
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W CHORZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00270675
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-04-04 10:06
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6272323217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-09
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
5 przyznanych
Jura Rescue Team spółka cywilna Pucek Krzysztof, Podsiadło AdamZawiercie, PL
74 000 PLNPICH-MED GROUP Sp. z o.o., ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław NIP: PL 8971863268Wrocław, PL
26 500 PLNAGNIESZKA IGNACYKCzęstochowa, PL
75 000 PLNJura Rescue Team spółka cywilna Pucek Krzysztof, Podsiadło AdamZawiercie, PL
1900 PLNPICH-MED GROUP Sp. z o.o., ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320, 50-020 Wrocław NIP: PL 8971863268Wrocław, PL
1375 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.